Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor kellene felhozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene felhozni, hogy mi a randik “célja”, mi a “számdékunk” a talalkozhatassal?

Figyelt kérdés

Illetve kell-e errol egyáltalán direktben beszélni? Megismerkedtem valakivel, akivel megbeszéltük, h talizunk egy italra, de nem fejtettük ki, h miért akarunk talizni. Neki volt hosszabb kapcsolata (nekem is) es hookupok, fwb meg olyan is, ahol csak 1-1 tali lett belőle mert nem volt szikra? illetve olyan is, ahol többször taliztak. Elvileg hosszu tavon komoly kapcsolatot keres, de máshol is ismerkedik, de nem utasít vissza egyebet sem, ha az a bizonyos kölcsönös erzes megvan, mégha nem is lesz végül belőle komoly, mert amíg betölti mindkét fel szükségét addig jo. Taliztunk egy-két italra es volt jo beszélgetés es fizikális vonzalom is de nem történt “ugy” semmi, nem támadott le es en se ot. Utana megint taliztunk es sétáltunk, beszélgettünk jókat, nekem nagyon szimpi es nagyon bejön minden terén, el tudnám képzelni, h akkor csak ra fokuszalok es másokkal nem talizom. A második talin sem tett semmi fizikai közeledést es józanok is voltunk (elsőn sem voltunk ittas állapotban) de ennek ellenére érezni lehetett a “feszültséget”.

Az a baj h összezavart kicsit es nem tudom, mit var el, mit akar, de en igazából el tudok komolyabbat képzelni vele es szeretnem jobban megismerni es vele randizni csak, de pont ezért h igy tetszik, ha o njncs kész egy kapcsolatra akkor inkább nem is taliznek vele többet mert nem akarok serulni.

Szóval mint no érdemes lenne megemlíteni h következő találkozáskor jo lenne errol beszélni?


Vagy ezt inkább férfiak szoktak felhozni? Ha valaki csak ilyen casual dolgot akar, akkor nem szoktak errol beszélni csak “go with the Flow”? Ebben nincs nagyon tapasztalatom


N29 F35



2022. okt. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

En megnézném hogyan alakupnak koztunk a dolgok miket tis felmutatni a másik kapcsolatban stb.

Enélkul el sem köteleződnék.

Nekem inkabb szamitanak a tettek, a hangulat, a nonverbalitas, vagy pl bemutat felvállal, vele egyenranguként kezel, van e minőségi es mennyi minőségi időnk, vannak e erzelmi megnyilvánulásai tisztel e van e közös barataink progik stb.


Ezért én (saját vélemény)nem szavakra szoktam adni. Meg ő sem tudhatja mi fejlodik alakul benne felém, mennyire fogom meg, mennyire fog engem akarni vagy kapásbol elmegy tőlem a kedve.


Egy kapcsolatnak megvan a maga tempoja ahogy kialakul, a bimbózása, a bizonytalansagai, ez folyamat

2022. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*hogyan alakulnak

Miket tud felmutatni

2022. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Mintha 2 sulis gyerek lenne a kérdés szereplője.


Felnőttként tudni és érezni kéne, hogy mit akar a másik. Minimum dugni.

2022. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én randira már úgy mentem, hogy megbeszéltük, kinek mik a hosszú és rövid távú céljai. Nem egymással, hanem úgy egyébként. Ha pl a másik nem akar kapcsolatot de én igen, akkor minek fáradjak az ismerkedéssel, ha úgysem lesz belőle semmi?

Felnőttként már nem artana egy kicsit tudatosabban hozza állni az ismerkedeshez feltéve, ha pl családot vagy házasságot is szeretnél.

Persze, alapvetően a tettek számítanak, de nekem inkább az, hogy a tettei és a szavai mennyire vannak egyensúlyban. Csak egy ilyen embert gondolok hitelesnek és megbízhatónak.

2022. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés erről szól. Azt tudom, hogy nekem mik a céljaim, milyen kapcsolatot szeretnék, de hogy a másik ehhez tud-e társulni, és viszont az idő, mire kiderül.

Az ilyen "nem akarok sérülni"-féle csajokat viszont meghagyom annak, akit ez vonz, nem tudnék bízni olyanban, aki nem képes vállalni egy kapcsolat kialakításával járó felelősség rá eső részét a kezdetektől.

2022. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy picit próbáld meg csak élvezni és időt hagyni neki. Az a szép ebben, ahogy kialakulnak az érzelmek és fokozatosan egyre többet szeretnétek. De ezt szavakkal, meg fix kijelentésekkel nem lehet siettetni. Tudom, az amire kíváncsi vagy, nem egy házassági ajánlat, de szerintem két találkozó után még korai sürgetni a döntést. Szerintem nyugodtan hagyhatsz még magatoknak időt, hogy jobban megismerjétek egymást és kialakuljanak az érzelmek, és akkor talán kérdezned sem kell majd.
2022. okt. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!