Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell támogatoi kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell támogatoi kapcsolatban lenni, vagy azt felhozni? Gondolom nem kéregetni kéne

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam ilyenben, csak rendes szerelmi párkapcsolatokban ahol a párom automatikusan segitett mindenben, vagy a közös fészkünket alakítottuk együtt, megszerelt javított ezt azt stb.


Azóta nem egy férfi "használ ki",azaz pár hónapig velem vannak, "használgatnak", es nem működik együtt szakítas.


Mivel ebbe beleuntam, szeretném azt, hogy nekem ez megérje. Ha pár hónapra megkap valaki, akkor annak legyen nekem is értelme, ne csak egy olcsó guminő legyek.


És vannak persze bőven jelentkezők akik használnának és dobnának mint egy rongyot.

Arra gondoltam belemegyek laza kapcsolatokba, de valahogy szeretném ha tudná a másik hogy viszonzást is "kérek", azaz ne abban a tévhitben legyenek hogy felmaszkálnak hozzám szexre hülyítenek aztán ha kedvük tartja lelépnek.


Támogatói vagy segítői kapcsolatokban hogy szokás ez? Konkrétan kérnem kell? Kerincsélni mint valami csöves?

Hogy légyszi vedd meg ezt vagy azt vagy javítsd meg ezt vagy azt nekem?

Csak mert ez szerintem ritka tré így.



2022. júl. 16. 11:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg az a helyzet hogy érzelmeket szerelmet ígernek és így használnak ki. Ezt szeretném kicsit módosítani hogy ne szerelmet érzelmeket hazudjanak. Hanem akkor tegyenek is le az asztalra.
2022. júl. 16. 11:57
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

De mivel láthatóan nem erre vágysz, hanem valódi, érzelmeken alapuló kapcsolatra, csak most lelkileg ki vagy égve, így azt tanácsolom, inkább maradj egyedül egy ideig.


Másik opció, hogy unatkozó troll vagy, aki a nők ellen akar ismét hangolni itt, ezesetben nyeljél phaszt.


Válaszd ki a valódi opciót.

2022. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most is egyedül vagyok és udvarolnak bőven.

2 év alatt 3 olyan kapcsolatom volt, amik után semmivel nem lettem több. Mintha nem is léteztek volna az életemben.

Egyik 1 éves kapcsolat volt, másik 2 2xféléves.

És nem maradt utánuk semmi.

2 évem ment el potyára.

Most ezeket a köröket megint futhatnám talán életem végéig. De váltani akarok.

2022. júl. 16. 12:12
 4/15 A kérdező kommentje:

Mától kezdem a randizásokat. Ők már mától kezdik a szokásos hülyítéseket.

Nem ártana "kiképezve" lennem.

Tippek, trükkök?

2022. júl. 16. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán kezdd ugy hogy jobban megnezed kivel allsz ossze. Randizz olyan sokaig ameddig eltudod huzni, akar tobb honap is lehet ugyanazzal a csavoval. Es csak akkor menj bele fix parkapcsolatba ha tudod hogy ertelme van es osszeilletek, tud valami pluszt adni neked es te is neki.

Valoszinuleg 1-2-2 randi utan mar bele is ugrottal a fix kapcsolatba a masik megismerese nelkul. Ilyenkor nagy a koppanasi rata.

2022. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez nem igy van. Nem vaklégyként rohantam soha kapcsolatokba.

Nem szeretnék szerelmi párkapcsolatot jódarabig.

Persze ha kell, érzelmeket tudok nyújtani, mert ember vagyok, de nem akarom ismételni az elmúlt 2 évem

Nekem nem éri meg érzelmi kapcsolatokban lennem, annyi maradt csak belőlük hogy szép emlékek, élmények. Nekem nincs szükségem már szép emlékekre. Ezért nekem nem éri meg éveket eldobni.

Az egyedüllét tényleg jót tesz. Megváltoztam.

2022. júl. 16. 12:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatot eleve olyannal kezdesz, akinel szinten ez van tervben es pl azokon a helyeken keresel.

Ez nem ugy megy, hogy randiztok valami random arccal, es akkor kozlod vele, hogy fizessen vagy barmi.

Nem jut eszembe hirtelen a sugar babys randioldal neve :D De biztos van 1-2 ilyen oldal, ahol eleve tudja mindenki, hogy mi a helyzet.

2022. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azokkal szeretnék támogatói kapcsolatokat, akik helyben vannak, és tetszenek. Ilyen oldalakra nem regizek, mert egy milliomos tatával pl le nem tudnék feküdni.
2022. júl. 16. 13:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen az amiről írsz és azt is, hogy milyen amikor kihasználnak és egy idő után eldobnak. De szerintem egy ilyen támogatói kapcsolattól ugyanúgy sérülnél és lényegében még annyit sem kapnál a másiktól, mint azoktól akikkel rendes kapcsolatot próbáltál meg kialakítani. Ha fizetsz érte akkor szerintem soha nem lesz olyan a dolog, mintha természetesen jönne. Illetve szerintem nehezebb olyan személyt találni akivel jól ki is tudnál jönni és esetleg a szex is működne rendesen és még fizessen is neked.


Nem hiszem, hogy annyit érne a pénz, hogy olyannal akard tölteni az idődet akit nem annyira kedvelsz és nem vonzódsz hozzá.


Szóval szerintem, ha nem vagy rászorulva az anyagi dolgokra akkor inkább legyél egyedül vagy keress szimplán laza kapcsolatot, mintsem olyat ahol "támogatnak".

2022. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék támogatni egy lányt akivel néha randizom és még szexet se kérnék tőle igazából, mert másra vágyom.
2022. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!