Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyabb kapcsolat esetén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb kapcsolat esetén, mennyi idő után lehet felhozni a szexet? [Főleg lányok véleménye érdekelne.]

Figyelt kérdés
30/F
2023. aug. 8. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint ismerkedés után mennyi idővel lehet az első szexre sort keríteni? Szerintem nincs erre szabály. Fokozatosan kellene haladni, aztán amikor úgy érzed, a lány is készen áll rá, akkor hajrá. Meg nem felhozni kell, hanem csinálni :D
2023. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kéne, alkalom adja.
2023. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet 2 óra, lehet 2 hónap, ahogy érzitek igazából.


Szerintem a 4-5 randi körül azért jó, ha már van köztetek valamilyen testi kapcsolat.

2023. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt kérdezned kell, akkor nem lesz benne részed :D
2023. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szex az magatol jön normal esetben. Alkalom kerdese szerintem is
2023. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 3-mal. Úgy a 4.-5. randi környékén legyen már csók meg azért “tipi-tapi”. Nyilván ebben a korban már (majdnem) senki nem szűz szóval jóesetben nem kell heteket hónapokat várni.

Szóval

4.-5. Randi csók meg tipi tapi (esetleg ha bennevan mindkét fél petting)

Aztán utána már úgyis több itt-ott alvás van akkor meg valamikor organikusan megtörténik.

30/N

2023. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek életének része a szex, szóval abban a pillanatban, hogy kettesben vagytok, megvan a kölcsönös vonzalom, abban a pillanatban rá lehet térni a dologra…

De akkor sem “felhozod” jézusom, rá ne kérdezz :D

Pl csókolóztok a szobában, ráteszed a kezed a combjára, aztán szépen lassan egyre feljebb és feljebb csúsztatod a kezed… ha semmi tiltakozás, nyert ügyed van…

Az elsőnél legyen mindenképpen gumid, amíg nincs tisztázva ki hogyan védekezik, mindig legyen gumid.

2023. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szex nélkül nem is kapcsolat a dolog, az lenne az alap. 2-3. randin már illene.
2023. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még fiatalon belementem 2.5hónapot vártam egy csajra, mire “felkészült”…

Utána másnap lapátra is tettem, szinte semmiben nem volt benne az ágyban, csak a misszionárius, minden más “fujj” meg ne “perverzkedjek már”, csináljuk “normálisan”


Azóta nem vagyok hajlandó ezt a dolgot második randinál tovább húzni, esetleg a 3….


De egy hosszútávú kapcsolatnak is a totál alappillére a jó szex, szóval nem kell ezzel várni…

2023. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!