Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kezd el belemagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el belemagyarázni egy helyzetbe olyat ami nem is történt?

Figyelt kérdés

Egy 1,5 hete kezdte ezt. Egy példát írok.


Hajnalban értem haza munkából szakadó esőben. Mentem aludni mivel 3óra múlva újra keltem és lekapcsoltam a ventilátort mert az én oldalamon volt és fáztam, na meg ne zúgjon a fülembe.


Erre barátnőm mondja h áll a levegő, meg majd megszokja és próbál vissza aludni így. Mondom akkor alszom a nappaliba és vissza kapcsoltam hogy neki jó legyen, de végül megpróbáltam úgy elaludni hogy ment. Mondta jó akkor ne kapcsold vissza, most besértődtél ? - lesz.rom akkor.


Mondom nem, csak jót akartam neked. Nem az volt ahogy nekem jobb lett volna


jún. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mind a ketten lemondanátok valamiről a másik kedvéért, de akkor nektek nem lesz jó. Beszéljétek meg, hogy kinek mi a nagyon fontos nektek/a másiknak ahhoz, hogy tujatok pihenni, és jól érezzétek magatokat. Mi az, ami nagyon zavar? Ha egyeztettek, és így alkalmazkodtok egymáshoz, sokkal jobb lesz mind a kettőtöknek.
jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lábhoz kell rakni a ventit és kicsit messzebb.

Ez vicc hogy a ventillátorok nincsenek lefúrva de az emberek sakkozzák a helyzetuket.

Bakket a ventik pakolhatók jobbra balra..

jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
*bakker
jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kötözködik. Ennek persze több oka is lehet. Valamivel nagyon megbántottad valószínűleg.
jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmas ez a kínlódás. Csak azt nézi mindkettőtök, hogy miért rossz neki. Semmi pozitívum nem olvasható ki a szövegből. Szeretitek ti valójában egymást?


Amúgy meg nappalra be kell csukni minden ajtót és ablakot, be kell sötétíteni, és este, amikor lehűl a levegő, akkor kell szellőztetni. És akkor nem kell a ventillátorral b..szkódni. Ami valójában csak még jobban melegíti a helyiséget a motorja miatt, hiába mozgatja a levegőt.

jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A ventilátor csak példa egy olyan helyzetre amibe bele magyaráz olyat ami nincs benne
jún. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!