Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja azt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt a párom, hogy neki csak annyi a dolga a kapcsolatban, hogy néha lenyírja a füvet,és kb annyi? Ha szépen kérem, nem csinálja meg, ha pokrócosabban rászólok, még annyira sem. Mire véli ő akkor ezt az egészet?

Figyelt kérdés
De jó is volna, ha nekem csak ennyi dolgom lenne, mint neki de komolyan elgondolkodtató, hogy felnőtt férfi létére nem hajlandó azt felfogni,hogy nem egy emberen múlik minden. Napi szinten csinálhatnám a vitákat,hogy mit miért nem csinál meg. Nem panaszkodásból írom, de a helyemben Ti is fognátok a cuccaitokat,és megpattannátok? (bár még nincs gyerek,de ez alapján úgy gondolom, ilyen embertől ne is legyen senkinek.)
jún. 22. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudnék elképzelni semmiféle jövőt egy ilyen férfi mellett. Ôszintén nem tudom te mire vársz ha ez neked sem normális? Azt te sem gondolod komolyan, hogy majd valami hatására megváltozik??
jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miért gondolod, hogy van jogod megváltoztatni őt? Igen lusta disznó, de neked ha nem tetszik (ne is jöjjön be!) hagyd el!
jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazatok van.
jún. 22. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában a pasik igy vannak hogy nálam nem csinálnak semmit merthát az én lakásom alapon, de ő amugy máshol lakik(ahol nekem nem praktikus lenni mert pl messze van a munkahelyemtol, vagy épp mamaohetel a másik, szoval a kapcsolataimban általában es mindig nálam vagyunk ahol egy seprut se fognak meg soha nem mosogatnak semmi merthát nem az ő lakása alapon)


Nekem a bajom nem is ez szokott lenni. Hanem amikor elkezdenek fikázni hogy je maradt egy folt a gáztűzhelyen, vagy a csap krómrésze foltos, és lassan igénytelennek akarnak kihozni, mikozben ők soha életukben nem takarítanak sehol! A mamahotelesnél az anyja takaraít, a másik meg havonta ha egyszer porszivoz meg mosogat mikor már minden evőeszkoze mosatlan es nem tud mivel mibol enni. Es szoval amikor igy elkezdenek pofázni nekem aki naponta pattog a háztartással ezer dolgon is, na akkor érzem azt hogy csak annyira nyithatná ki a száját hogy köszönöm hogy itt lehetek aludhatok ehetek furdohetek szexelhetek élhetek nálad ingyen, és szerintem kizárom és be se jöhet a lakásba.



Az hogy nem csinálnak semmit az ugy nálam nem gond, mert ha takaritanának az ágy es szekrény alatt nem takaritanak, ha foznek akkor nem mosogatnak el, tehát mindenkeppen csinalok mindent en is, ha takarit vagy konyhában működik ha nem, nekem ugyanugy kell takaritani konyhaban dolgozni ha megmozgatta ott a levegot a párom, ha nem.


Ja meg ha egyszer is foznek egy félévben, vagy kiborult vmi es felsöpri, vagy csak arrébb tesz egy kanalat 10 centivel, az azzal jár hogy azt pampogják hogy ők aztán közösen viszik velem a háztartást ő főz mos takarit is pakol is, mindent csinal. Valami másik D-ben élnek. Nem, semmit nem csinál! Halucinál csak.

jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idődet pocsékolod mellette.
jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban eléggé zavarna😃 De nyilván kertesben is. Nálam nem pálya, ha nem 50-50-ben vannak a házi munkák.
jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Miért gondolja azt a párom, hogy neki csak ..."

Mert te minden mást megcsinálsz.

jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont,hogy nem csinálom meg, az utóbbi pár napban. És azért is marad úgy, minden,ahogy marad. Nem vagyok hülye,hogy más helyett dolgozzam.
jún. 22. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan ez van nálunk. Fűnyírást megcsinálja. Meg egy-két kisebb melót. Nekem meg parancsolgat, hogy így még úgy kell rendet tenni. Kinevet mert a kertben van gaz, csinálom én, csak egyedül. Kiszolgáltatja magát, ha nem csinálom meg akkor azt mondogatja, hoz egy másik nőt. Ha megmondom amit gondolok akkor ki akar tenni a házból. És megkérdezi miért nincs szex meg szopás, meg szexi ruha.
jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért,mert mondjuk a nők sokkal többet dolgoznak az ilyen herék miatt, és örülünk ha este letehetjük az alfelünket..Másnap meg kezdődik minden újból. És nekem ne mondja senki azt, hogy sokkal több a szorgalmas, maga után rendet hagyó férfi a házasságokban,párkapcsolatokban, mint a rendetlenek..
jún. 22. 17:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!