Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi együttélés után kezdtét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttélés után kezdtétek úgy érezni, hogy unalmas lett a pároddal az élet és a szex?

Figyelt kérdés
jún. 21. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éve tart a kapcsolat, 17 éve élünk együtt. Még nem sikerült megunni. De ebbe nem kevés "munka" van.
jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az élet nem lett unalmas.

A szex kb. 1 évvel az összeköltözés, 5 év együttlét után.

jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem unalmas egyik sem. 11 éve vagyunk együtt, kb ugyanennyi ideje is élünk együtt.
jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, azóta együtt is élünk, itt még nem tartunk :D
jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm. Sokszor olvasom itt, hogy 1-2 év után unalmasnak tartják a partnerüket és a szexet is...remélem az még odébb van :-) Eddig 4 év és még nem unalmas :-)
jún. 21. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:

19 éve vagyunk együtt, 12 éve lakunk együtt. Nem lett unalmas sem a kapcsolat sem a szex. Sőt.. most tudom azt mondani 37evesen hogy egyre izgalmasabb és jobb a szex.


Persze nem azt mondom, hogy az élet csupa rózsaszín, voltak nehéz időszakok a kapcsolatban, és voltak szexmentes időszakok is.

jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek, hogy így egymásra találtatok a párotokkal! Nekem eddig mindenkivel max pár hónapig tartott a "kraft" vagy addig sem.
jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
3 év után lett unalmas a szex, de maga az élet 20 év után sem unalmas vele.
jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első feleségemmel 6 év után mentünk szét. Félrelépett és evvel vége lett. Második nejemmel 20 éve vagyunk együtt, 18 éve házasok. Nem én untam rá nejemre, hanem ő rám, illetve totál frigiddé vált évek óta. Én voltam, aki küzdött, aki szorgalmazta a javítást, a párterápiát, de ő hallani sem akart semmiről, nála ez az egész tabutéma. Fél éve merült fel a válás. Neki mindegy, nekem viszont nem, én mennék és új életet kezdenék, amíg nem leszek túl öreg. Nagyjából 7 éve szenvedünk, egyre inkább csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, illetve a megélhetés, lakhatás miatt. Barátsággá, lakótársi viszonnyá alakult a házasságunk, de 2-3 év a közömbösség a jellemző. Akkori kimondta, nem érdekli kivel, miként, hol oldom meg, csak őt hagyjam békén a férfias dolgaimmal. Azóta évről évre pocsékabb szenvedés ez az egész!
jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!