Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet fent tartani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fent tartani az érdeklődést párod felé?

Figyelt kérdés

Amikor együtt élsz a pároddal.


Sajnos barátnőmtől nem sok nőiességet látok. Tudom természetes pl a pukizas de egy este többször hangosat...azért zavar


Vagy ápolatlan körmök, semmi mozgás. Otthon se érdekli semmi.


jún. 18. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Kb. én is így képzelem a tinderes csajok nagy részével az együttélést. Olyan igénytelen nők vannak ott, hogy lehet inkább bzi leszek 😂
jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

#1

Én is erre jöttem rá, plusz a nők genetikailag nem tudnak monogámok lenni, egy idő után kell nekik az érzelmi vágy, az ismerkedéssel és a szerelemmel együtt járó érzés. És amikor erre rájöttem, megvilágosodtam, nőkkel egyszerűen fizikailag és szellemileg nem lehet hosszútávú, monogám párkapcsolatot kialakítani, mert érzelmileg nagyon labilisak lesznek egy idő után és hiányozni fog nekik a szerelem, hogy mással legyenek.


Nem gondoltál még azon, hogy férfival próbáld meg? Én egyre többet agyalok ezen, én hetero vagyok, fizikailag férfival nem tudom elképzelni a kapcsolatot, egyszerűen felfordul tőle a gyomrom, a melegekkel semmi bajom, de egyszerűen tudom, hogy nőkkel nem lehet zöldágra vergődni. Azon gondolkodom, hogy férfival kellene érzelmi kapcsolatot kialakítani, tehát csak érzelem, semmi testiség, nem lenne kedved valami ilyesmihez? F

jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Én nőies nőnek gondolom magamat. Szép a hajam, mindig szépek a körmeim, gyantáztatni járok, szép ruhákat és cipőket hordok. Na, de amikor otthon kell fingani, fogja a franc tartogatni, hiszen otthon vagyok! Ráadásul Crohn betegként minden ételre érzékenyebben reagálok. Idegen helyen, munkahelyen nem, visszatartom, de otthon had fingadozzak már úgy ahogyan nekem jól esik. Ezt anno a férjemnek is elmondtam, hogy ez van, ha nem tetszik, akkor csá, mert nem fogok bélgörcsöt kapni az olyan sztereotípiák miatt, minthogy pl a nők nem finganak. De, böfögünk, fingunk, szrunk és hugyozunk ahogyan a férfiak, mert biológiailag pontosan ugyanúgy vágyunk felépítve. Szóval sajnálom, ha lerombolom a kialakított képet a nőkről. Minden nő fingik, max előtted nem, de az meg milyen már.
jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk mi lenne, ha nem egy disznóval laknál együtt?


Én igényes, sportos, ápolt, nőies vagyok, igaz az is lehet, hogy nekem nem lennél elég jó😋Neked is minimum sportosnak és ápoltnak kell lenned ehhez a szinthez.

jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Eleve olyannal kellene összejönni, akit vonzónak találsz smink stb nélkül is. Akkor nem fog érdekelni mennyit fingik vagy hogy mennyit mozog, meg hasonlók.
jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
#5 azért egy nő ne fingjon már a pasija előtt. Undorodnék magamtól, ha ilyen proli lennék. Az ilyen nőket a disznók nevelték vagy mi a franc?
jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért zavar? Természetes biológiai folyamat, olyan mint az izzadás vagy a nőknél a menstruáció vagy bármi. A nőiesség nem itt kezdődik. Én nő vagyok, de nekem konkrétan rà kellett szólnom, a páromra, hogy ne szégyellje magát, engem nem zavar ha szellent, és ne kapjon már ezért bélgyulladást. Nem vagyok finnyás. Ugyanez érvényes bármilyen biológiai folymatra is. Aki ezen fennakad az gyerekes. Már elnézést.

Az ápolatlan körmök, ha elhanyagolja a külsejét, azt meg lehet vele beszélni. De ha ez annyira zavar, olyannal gyere össze alapból, aki sokat ad a megjelenésére, akinél nincsenek ilyenek. A nőiesség az inkább a körmöknél a hajnál kezdődik hogy tiszta legyen, hogy ápolt legyen, igényes legyen.

jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
#7 én nőként mondom, hogy a nőiesség nem csak a körmök + haj, hanem a nőies viselkedés is. Ebbe a fingás nem tartozik bele. Van otthon wc-tek? Na, oda lehet menni fingadozni. Egymás előtt ez annyira proli dolog. Én a pasimból is kiábrandulnék, ha ilyet csinálna előttem.
jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Milyen érdeklődést b+? Hány éve vergődsz már itt napi szinten szidva a csajt? Szakítani nem akarsz, csak szapulod folyamatosan. Olyan szánalmas nyomorult patkány vagy, hogy az valami hihetetlen.


Akinek nem esett volna le, boltos csávó-körmös csaj új epizód...

jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez mindenkinél más. Valakinél teljesen normális és fingóversenyeket rendeznek, valaki pedig képes kimenni a lakásból egy eldugott helyre, ha fingania kell. Szerintem a legjobb az arany középút megtalálása lenne ebben a témában.
jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!