Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok a barátnőmre ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátnőmre Mert 2 hetente találkozunk és nem tudom mit csinál Tudom nem normális De első szerelem és nagyon meg akarom tartani Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezzel fogod elüldözni.
2022. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Már rég elbasztad a csajodat meg más dugja gyoker
2022. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vársz, ennyi, azért gondolom ha hosszútávon tervezel tudod h nem fogod látni minden nap, én mondjuk egyszer betegen 1 hónapig nem láttam az akkori barátnőmet mégse lett vége, meg úgy is vége lehet, ha minden nap látod.
2022. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő sem tudja, hogy te mit csinálsz!

Bízz már benne bmeg, különben elhagy.

2022. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban nem bízol, hogy egy hűséges jó ember a barátnőd, vagy abban nem bízol, hogy elég jó vagy-e hozzá?
2022. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell lerendezni, különben el fog hagyni. Próbálj meg rájönni, mi az oka ennek. Ha többet tudnál róla, jobban bíznál? Sose lesz olyan, hogy 100%-ban tudod, mivel tölti a másik az idejét. Sőt, aki akar, bármikor megtalálja a módját, hogy megcsaljon, és megmásítsa a dolgokat. Magyarul ha akar, megcsal ígyis úgyis - a féltékenységgel nem leszel előrébb, nem tudod vele megakadályozni. Arra viszont szuperül alkalmas, hogy elüldözz magad mellől egy olyan embert, aki egyébként szeret és nem csalna meg. Ezt gondold át.
2022. ápr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!