Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok! Nálatok mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Nálatok mennyi idő után hozták fel a szülők-rokonok a baba dolgot?

Figyelt kérdés
Hány éve voltatok együtt illetve házasok mikor először felhozta valaki hogy mikor szeretnétek gyereket? Ekkor hány évesek voltatok? Illetve egy az egyben rákérdeztek vagy csak puhatolóztak?

jún. 7. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Kb. egy év után szóba hozta a párom, hogy szeretne kisbabát tőlem.
jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Külsősök közül pl exem es az anyja fél éven belul erről témáztak hogy en mikor szüljek meg stb(azt akarták koltozzem oda adjam nekik a munkabérem is és a csokkal majd újítják építik a házukat a gyereknek meg babakotvénye se legyen.szakítottam értelemszerűen.)


Aztán másik barátomnál (nem is egynél amugy)minden estben akkor kerul témába mikor szakítani akarok. Egyik a haveroknak ujságolta hogy lehet sikerül a baba(mivel fel akart csinálni és már többször írattam esemény utánit miatta, és màr nem írta fel a doki így elkezdett reménykedni a pàrom..), és el voltak képedve(mivel tudták hogy én nem akarok..), másiknál nem is reszletezem szakitás után rájött a házasodhatnék meg gyereket akarhatnékja, es minden külsőst ezzel zraktált hogy én a gonosz nő aki elhagyja mikor ö a szent meg családot akart mindent is velem. (De miért veszi be ezt mindenki? Aljadék nőzős sz.rember volt, szakítás után meg őt támogatja mindenki és en vagyok a r.banc aki otthagyja e nemes rendes szentembert. A külsősök legtobb esetben hülyék mint a s.gg.)


Vagy munkatársak kérdezik néha hogy amúgy tervezek e. Mert jól állna. (Ha azt mondanám igen mindenki azon agyalna másnaptól, mikor kivel gyártok gyereket milyen pózban, "beakad e", nem is értem hogy kérdezhetnek ilyet munkahelyen?? mintha a nemiszervemröl kerdeznének úgy esik kollegàktol akiknek semmi köze nincs a nemi életemhez vagy bármihez is.

jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

*Ja és az anyukák rokonok? Minden esetben a fiuk mellett állnak ki. Éspedig anya létükre amikor tudják nagyon jól mi az egy nőnek. De nem nézik azt hogy én kapálnám el magam ilyenek gyerekével 20 évre. Csak a drága kisfiukat nézik hogy annak legyen mindene megalapozva, a kényelem, asszony, meg a gyerek akit az asszony visz csak a hátán és roskad bele egyedül. A pasiknak meg csak megcsinálni kell tudni es az ajtót is nyitvahagyják maguknak lelépni bármikor.

Nemtom hány gyerekkel lennék már itt egyedül ha hülye lettem volna eddig.

jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha sorozatosan ilyen csavokat fogsz ki, akkor valami nem okes a keresési technikaddal.
jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hozzák fel, tudjak, hogy nem akarunk és kész.
jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még egy év után sem már mindenki odaszólt finoman. Főleg hogy a barátnőm 30 volt már mikor összejöttünk, és hamar összeköltöztünk. Aztán jöttek is a részletes elméletek, hogy 30 felett már milyen kockázatos a szülés, stb. Erre még rájön, hogy a barátnőm duci, és elég nagy a hasa, arra is voltak már ironikus megjegyzések, hogy na jön a baba? Szerencsére rólunk lepereg, és őt sem zavarja különösebben.
jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt akinél az esküvőnk után 2 héttel már ez volt a téma 🙄. Sógornőm 2-3 év után kérdezgette, anyósom párja szimplán közölte hogy " gyerek az kell, legalább 2 " mondtuk hogy nem szeretnénk gyereket, erre elkezdte mutogatni az unokái fényképeit" aha ok. Nagyon nem vette a lapot hogy kicsit sem érdekel.

Meg még pár ismerős rácsodálkozott ilyen 5-6 év után, hogy miért nincs, aztán mikor már kezdtük megunni a beszólásokat arra hogy nem szeretnénk gyereket vállalni, hogy mindenkinek azt mondtuk erre a kérdésre: magánügy. Erre lebunkóztak minket, hogy hát miért nem lehet megmondani. Ok megmondtuk, NEM akarunk gyereket soha! Erre megint jöttek a paraszt, ostoba, fárasztó szövegekkel, önző szemetek vagyunk, a gyerek áldás, az az élet értelme, akkor minek vagyunk együtt, bla bla.

14 év után szerencsére kezdik felfogni az ilyenek, hogy tényleg nem akarunk gyereket, és már nem sokan kérdezgetik. 2 év múlva úgyis 40 leszek, 3,5 évre rá a férjem is, remélem addigra lekopnak a témáról teljesen mert már unom.

Sosem értettem miért kérdezgetik ezt, kinek mi köze hozzá, de főleg miért kérdezik úgy, hogy ha nem képesek aztán a választ szimplán elfogadni háborgás és büdösbunkó beszólások helyett.

jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Körülbeül azonnal, mert 28 évesek voltunk...


Párom 10 hónap után kezdte mondogatni, majd ha lesz közős gyerekünk...


Azóta eltelt egy év és még mindig építgetem karrierem, továbbképzésre járok, szóval 2-3 évig én még nem szeretnék szülni. De nem is kell kapkodni, házasságban amúgy is jobb szülni.

jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Par nappal az eskuvo utan.😅 volt aki megallapitotta, hogy hat a menyasszonyi ruhamon ugy latszik, mintha pont a hasamat fognam, biztos terhes vagyok. Fel evvel kesobb lettem terhes, kb mindenki tudja, hogy tobb nem lesz (ferjemnek van mar egy fia, nekunk lanyunk lesz, pont jo ez igy) megis kapunk 1-1 megjegyzest, hogy na majd a kovetkezo, blabla. Meg sem szultem meg -2 honap- de mar a kovetkezo..aki nem lesz.
jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje néhányszor előkerül.


Mondjuk mindig közlöm velük, hogy nekem aztán töknyolc, mert én biztosan nem szülök :D, de ezt tudják, mert nagyjából 18-19 éves korom óta ennyi a válaszom.


35 vagyok most.

jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!