Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti, apuka vagy rokonok,...

Ti, apuka vagy rokonok, barátok megéreztétek, hogy kb mikor jön a baba?

Figyelt kérdés
38.hétnél járok, kisfiú :) elvileg van még pár hét. Mindkét kislányomat 41.hét után szültem. Most mintha azt érezném, a fiú hamarabb jön. Volt valaki igy? Bejött a megérzés ?

2019. szept. 26. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A tesóim közül egyikünk sem született a 37. hét után mindannyian előbb érkeztünk ezért szentül hittem, hogy na majd az én gyerekem is ilyen türelmetlen lesz. Aha, a 41. héten úgy kellett kiimádkozni. :D Szerintem nem működik a megérzés. :D
2019. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én az utolsó 3 hétben minden nap mondtam, hogy na ma szülök.Végül 40. hét után egyszer csak igazam lett:) A többiek nem mertek tippelni.
2019. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mikor elkezdett szívárogni a magzatvíz is azt mondtam hogy tuti nem fogok még szülni
2019. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első kisfiammal 26ra voltam kiirva, 22ereztem. 22en este indult, 23reggel lett meg. Most a másodiknál 2at éreztem, 2an indult éjfél előtt, hajnalban lett meg 3an. A páros számokat jobban szeretem, de úgy látszik nekem a 3as a számom. :)
2019. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 91 éves Dédim.

Reggel felhívott, hogy hogy van az ő picikéje.

Mondtam hogy köszönjük szépen még bent van,ráér.

Áá, nehogy azt higgyem. Aznap délután

megszületett az ükunokája

2019. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj olyan jok ezek a sztorik :) :) :)
2019. szept. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!