Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok a párotokkal közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotokkal közösen sportolni, milyen gyakran és mit? Mi a véleményetek erről, jobb így, motiváljátok egymást vagy csak a közös program miatt csináljátok?

Figyelt kérdés
jún. 2. 12:05
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Tollasozni szoktunk, de nem olyan gyakran.
jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell mindent együtt csinálni, bele is őrülne az ember.
jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úszni szoktunk együtt. Futni, konditerembe járni külön.
jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bizony,konditerembe jobb csajok vannak, mint a feleségem. Minek vigyem magammal?
jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Heti 2-szer megyünk futni, és heti 2-szer úszni.

Én futni nem szerettem régebben, a párom meg szeret futni, és rábeszélt hogy menjek vele.


Ő meg úszni nem szeretett, kifejezetten utálta az uszodákat, de sikerült rávennem h eljöjjön velem, és mostmár egészen megszerette.


Úgyhogy rávettük egymást és egymást motiváljuk szerintem elég jól. Mindig van olyan nap amikor rossz idő van, semmihez nincs kedvem de ő mondja hogy megyünk futni, és akkor megyek vele. Úszással is ez a helyzet, néha kifogásokat keres hogy nem tud jönni, de nem hagyom h kibújjon alóla! És ha ott vagyunk, számolom a köröket, nem hagyom h lazsáljon. :) Egyre jobb benne és ez tökre büszkeséggel tölt el, azt mondja olyan szigorú vagyok ezen a téren mint egy profi edző.. néha tényleg.


Ezenkívül hétvégente eljárunk túrázni sokszor, vagy biciklizni, és néha-néha elmegyünk fallabdázni.

jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Túrázás. Kisebb-nagyobb, ritkábban-sűrűbben. Szeretjük a szép tájakat, városokat, falvakat...
jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!