Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vidéken élünk. Én is vidékről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken élünk. Én is vidékről költöztem ide szorgalmas családból. Úgy gondolom,hogy kertes háznál,csak az nem talál munkát, aki nem akar. A barátom,ezen teljesen kiakad. Ti kivel értetek egyet?

Figyelt kérdés
Ha azt merem neki mondani,hogy lusta, és nincsen igaza,akkor teljesen kiakad, és összeveszünk. Soha semmit nem csinál meg,vagy ha bele is kezd otthagyja félbe.Minden fontosabb annál,mint hogy elvégezze a feles munkát, ami az ő része lenne,helyette arra vár,hogy majd én megcsinálom. Miért veszi az ilyen ember zokon,ha a másik bármit meg mer jegyzeni neki a lustaságával kapcsolatban?
máj. 22. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

"Arra nem hajlandó,ha látja,hogy ki van szakadva a szelektíves zsák, össze szedje a szemetet,hanem fogja,és ott hagyja..."


Nem kell ennek kert, az ilyen igénytelen tróger a lakáson belül is csak kerülgetné a retket...otthon biztos megcsináltak mindent helyette, öntisztuló lakás, szekrényben termett vasalt ruha és magától a mosogatóba csobbanó, majd a szekrénybe bemászó edények között szocializálódhatott. Felőlem visszamehetne oda, és ott senki nem hívná lustának...

máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A gond az,hogy a szülei ugyan ilyenek. Látnád,az udvarukat meg a házat is. Ezért nem is látogatom őket sűrűn,de még ha hívnak vásárolni sem megyek el velük.
máj. 22. 12:43
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A gond az,hogy a szülei ugyan ilyenek.


Akkor meg is van a probléma forrása. A gond nem ez, hanem innentől kezdve az, hogy mennyi időt hagysz magadnak, hogy eldöntsd, hogy ér -e annyit ez az ember, hogy te csinálj mindent, ő meg elmenjen minden munka mellett. Mert azt ugye vágod, hogy nem vagy a feljebbvalója, te nem szabhatsz meg neki semmit, ahogy ő sem neked. VAgy csinálja magától, vagy nem, de kényszeríteni nem tudod, és legalább annyira nincs is hozzá jogod, mint ahogy ő sem kényszeríthet téged arra, hogy tanulj meg retekben élni. Kereshetsz hozzádvaló partnert, ennyi.

máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig ugyanolyan hibás vagy. Mert nem egyeztettetek normális beszélgetéssel és te rögtön leteremted őt házisárkányként. Már most elromlott a közös életetek és nem csak miatta! Most sem vele beszélgetsz higgadtan, hanem idejössz fröcsögni idegeneknek. Ezen gondolkodj el.
máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Leclerc ***** válasza:
100%
Szakítasz vele, és elköltözöl.
máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Veled értek egyet. A csávód valószínűleg nem az a kerti kapirgálós fajta. Amit nem értek, hogy hogyan nem tisztáztátok ezeket a dolgokat, hogy kinek milyen elképzelései vannak az életről. A családját is figyelembe kellett volna venni, hiszen írod, hogy ők is hasonlóak.

F

máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Teljesen igazad van.Hibás vagyok,nem kis mértékben. Nem is kellett volna összejönnünk.Sem az ő szemszögéből,sem az enyémből,hiszen nem egyezik a prioritás. Naivan azt hittem, csiszolódni fogunk idővel,de ez nem sikerült.
máj. 22. 13:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kertes házban nőttem fel és most is kertes házban élek. Mindig van mit csináni, de azért az is érthető, hogy aki munkából jön haza vagy egész héten dolgozott, az nem akar egész hétvégén a kertben melózni még ezek után is.

Fel kéne osztani a házimunkát és a házkörüli munkát észszerűen. Én a házimunkát és a takarítást utálom, de ettől függetlenül meg kell csinálni. Nekem az segített, hogy párommal felosztottuk a feladatokat és időpontokkal együtt leírtuk.

máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Abszolut nem illetek össze. Egy alapvetően rendszerető, meg egy lusta igénytelen heréből sajnos ilyen viszony lesz.

Mi is kertes házban élünk, de rendben is van tartva. Hétvégén ha kell mert sokat esett akkor fűkaszálunk, és minden rendezett. Nagy munka nincs vele. Házimunkát is közösen csináljuk, egyikünk se szereti se a kuplerájt se a retket.

Ez az izé abszolut kihasználja hogy te ott vagy. A helyedben szakítanék.

máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!