Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szkítanátok egy olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szkítanátok egy olyan emberrel aki ritkán mos kezet?

Figyelt kérdés
Pl haza érkezés után, evés előtt, mielőtt neki áll főzni, wc után nem halljátok, hogy folyik a csap stb. Ezeket vennétek rajta észre, mennyire zavaró ez?
máj. 18. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igenytelen.
máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Engem nagyon zavarna.

máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van szám és szólnék neki, hogy moshatna többször kezet.
máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán változtatható.
máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze szólni lehet, de szerintem aki már elmúlt 16 az nem igen fogja megváltoztatni a szokásait. Ehhez az kell, hogy ő is akarja. Pl. fogalma sincs mennyi xart össze lehet szedni.

Lehet h csak akkor mossa meg ha en is latom ha meg nem vagyok otthon nem is jut eszébe.

máj. 18. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De megváltoztatják csak nem ugy mukodik hogy te szólsz mint egy hülyegyereknek.
máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, most leigényteleneztek engem is, de én olyan családban nőttem fel, ahol csak két-háromnaponta fürödtünk.

Egyébként alapjáva véve igényesek voltunk, mindig mostunk kezet, fogat, tiszta ruha volt mindig rajtunk, de a fürdés nálunk nem minden napos alap dolog volt.

És nem voltunk büdösek valamiért, soha nem kaptunk senkitől jelzést, hogy azok lennénk.

Én egész életemben ezt láttam, nekem ez volt a normális.


Akkor jöttem rá, hogy ez nincs rendben, amikor 14 évesen vendégségben voltam haveroméknál, és kérdezték a szülők, mikor akarunk menni tusolni. Én azt feleltem, hogy "tegnap már fürödtem" - erre kinevettek, hogy "és akkor most egy hétig nem fogsz, vagy mi?"

Na itt jöttem rá, hogy a fürdés napi dolog normális helyeken.


Ennek ellenére otthon továbbra is csak kétnaponta fürödtem, mert ha egész nap nem csinálok semmit, otthon vagyok, vagy nem voltam túl aktív, akkor minek?


Aztán összejöttem a párommal (akivel azóta is együtt vagyunk, ennek már 10+ éve), ahol bár nem szívesen, de minden este zuhanyozni mentem, nehogy kinevessenek, mint haveroméknál, vagy szakítson velem azért, mert kétnaponta fürdök csak.


Végül hiányérzetem lett, ha este még nem tusoltam le.

(Ugye, mikre képes valaki, ha van egy fontos ember, aki miatt képes kilépni a komfortzónából, és változtatni a gondolkodásmódon?)

Aztán néha hazamentem szüleimhez pár hétre, ott szüleim furcsállták, hogy pl nyáron sokszor kétszer is tusoltam. Szóvá is tették, hogy oké, hogy naponta fürdök újabban, de hogy most már reggel és este is?


Igen. 22 éves voltam akkoriban, és igen, meg tudtam változni.


Bocs a hosszú sztoriért, remélem kézmosásban is hasonló sikereket tudtok majd elérni, ha megtaláljátok, mivel lehetne rá hatni.


Pl. Hívni valakit, aki beszól neki, hogy "épphogy lehúztad a wc-t, már ki is léptél az ajtón? Undorító vagy"


Vagy "komolyan úgy fogod meg a kaját a konyhában, hogy előtte még a tömegközlekedésen kapaszkodtál? Gusztustalan"


Stb. Valahogy hozzátok kellemetlen helyzetbe, az a legelső a felismeréséhez.

Utána pedig motiváljátok valamivel, ha felveszi a kézmosás szokását, lehet ez egy apró gesztus, bármi.

máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Na pont ezért sosem értettem a házon kívüli szexet. Autósdgás és társai. Ott mennyire lehet koszos a keze??? N
máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen lehet változtatni nem feltétlenül szakítási ok.
máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abszolút repülne.
máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!