Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Megtennéd a párodért?
Azt hogy felmész érte Pestre busszal. Ő nem vezet Pesten, így marad a busz.
50kmre lakunk a fővárostól és ahová jár most egy hétig sincs annyira a belvárosban.
Viszont este kb 7 8 körül végez de sose tudni pontosan, így sokszor várhatsz rá az èpületnèl mivel te is busszal kell felmenj. Nem szeret egyedül este későn utazni.
A te párod, nem az enyém. Te választottad, te vagy vele. Valószínűleg pont azért, mert az élet minden területén ilyen teszetosza és önállótlan. Ez még ezzel jár: neked tulajdonképpen nem egy egyenrangú partnered van, hanem egy nagyranőtt gyereked, aki mellett előadhatod a mindent tudó atyaúristent.
Tehát igen, szépen tedd fel a valagad a buszra, várj rá, kísérd haza, hiszen ő a te választottad. Ha nem akarod, akkor meg vess véget ennek a nyomorúságos kapcsolatnak!
Azt mondta este fél a népligetnél.
Ezt nem értem annyira pláne most hogy sokáig világos van. Mire sötétedik addigra a buszon ül
Legalább bőven van időd új kérdéseket kiagyalni.
Láttalak titeket a buszon.
Én egy csomószor mászkáltam nőként éjszaka koncertek, bulik után a Népligetnél is meg a város különböző pontjain is, de ha úgy éreztem, hogy rizikós lehet a helyzet, akkor vagy odamentem, ahol normálisnak tűnő emberek voltak, vagy ha nem volt ott senki (ilyen is volt), nos, akkor igazából nem volt mitől tartani, szóval nem tudom átérezni ezt a helyzetet. Ha fél és ez nemcsak egy játszma a részéről, hogy cukinak, gyámoltalannak állíthassa be magát, akkor jól írták korábban, tanuljon önvédelmet vagy legyen nála valamilyen önvédelmi eszköz.
Amúgy, amíg nem voltatok együtt, addig nem ment haza munka után vagy addig hogy oldotta meg az életét? Ráadásul ha nem is tudja, hogy mikor végez pontosan és ez akár több órás csúszás is lehet, mégis odarendel ilyen távolságból, hát... ez elég nagy pofátlanságnak tűnik nekem. Én a helyedben nem mentem volna bele ebbe, hanem meghúztam volna a határaimat ennél a pontnál.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!