Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerinted ez túlzás anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez túlzás anyagi vonatkozásban?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 6éve, külön kasszán.


Szüleim egy üres lakásában élünk, erre nincs fizetni valónk.


Általában havi több kisebb bevásárlás van amit én fizetek úgy is hogy javarészt neki kellenek

gluténmentes ételek. Egy nagyobb vásárlást kb 30e Ft fizet ő.


Mivel van tesómnak kocsija így van h egyutt megyunk vásárolni, de nem enged fizetni csak nagyon ritkán.


Emellett mindenki fizeti a saját egyéb dolgait ( tel.számla, hobbi stb)


Úgymond akármi van, majd én fizetek és meg se kérdezi h odaadja e.

(Pl múltkor rendelt 2 játékot kettőnknek ami nélkül meglettem volna ő csak szólt h ma jön, én vettem át és fizettem. Azóta se kérdezte h kifizesse)


Kicsit úgy gondolom hogy kezd belekényelmesedni ebbe.


ápr. 25. 08:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%

Ingyen lakik nálad, fizeted a kajája nagy részét és egyéb dolgait.

Nyilván nem fair.

Én ezért hazudom hogy albiban lakok. Nem akarnak így betelepedni/tudják hogy nem fognak ingyen itt lakni. A csomagjait nem kell átvenni. Kaját meg vegyen mindenki magának. Nem kell közösen bevásárolni, ha fizetni meg te fizeted.

ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
11-es te ne akarjál senkivel se együttlenni vegyél egy guminőt magadnak! Tudod vannak az 5 Ft-ért az anyjukat is típusu emberek, na te pont közéjük tartozol! És nem, ez már nem arról szól, hogy nem hagyod magad átverni! Ha már arról HAZUDSZ, ami már önmagában nem fair finomqn fogalmazva, hogy a saját lakásod albérlet, és ne lakjanak nálad ingyen, tehát gondolom vagy akkora görény, hogy fizettetsz is velük, hogy ottlakhassanak! Tulajdonképpen te egy társalbérlőt keresel mindíg akivel ingyen dughatsz nemde? Kaját mindenki maganak fizesse? Ha valakivel párkapcsolatban élsz, ez a szó ezekután ahogy vélekedsz, szerintem neked fingod sincs róla mit jelent, ha kivesz egy pudingot a hűtőböl ami a tied kifizetteted vele? Na az ilyen tipusú emberek maradnak magukra örökre, mert nem képesek alkalmazkodni a másikhoz, és önző maguknak valók!
ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
12-es te ne akarjál senkivel együtt lenni, inkább vegyél magadnak egy műbrét! Kímélj meg minden élő embert a magadfajtától!
ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
12-es én miért is legyek egyedül? Tudtommal nem én vagyok a hazug görény aki a saját lakását albérletnek hazudja, lakhatást fizettet, kajáját sajnálja, de ingyen p*nára vágyna! Én nen hazudok, nem sajnálok semmit sem a páromtól, meg alapból senkitől sem, úgyhogy a műbrét dugd te a s*ggedbe!
ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

12 vegyél te guminőt, vagy használd a jó édes anyádat.

Nő vagyok. Tovább pedig nem olvastam a fröcsögésed. Vegyél be pár szem xanaxot te kis idegbeteg 😂

Fogadok te is ilyen ingyenélő parazita lehetsz, azért hisztiztél be

ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
15-ös, ha nő vagy, vagy is inkább ezzel a felfogással egy önző kislány akkor meg végképp vegyél műbrét, mert egy normális férfi akinek van egy cseppnyi agya azt nem fogod tudni átb*szni azzal, hogy albérlet a lakásod, max ideig óráig! Gondolod nem lesz feltűnő x idő után a másik félnek, hogy főbérlő sosincs sehol te nyomorék? 🤣 Neked, hogy esne ha a másik HAZUDNA, ahogy te írtad és albérletbe adná a saját párod neked a lakását? De szerintem neked igazi párod nem is volt csak max használgattak téged! Ki is a parazita, ha ilyet csinálsz a másikkal ne nevetess? 🤣 Nekem normális férfi van az életemben, és sose vertük volna át így a másik fejét, hogy hasznot húzzunk a másikból, akit elvileg szeretünk, bár neked ez a szó gondolom nem ismerős, mert amilyen undi vagy, biztos ugyanilyen undi emberekkel van dolgod mint te, és normális férfi szóba se áll veled! Beteg itt nem én vagyok drága, hanem te! Egy beteges hazudozó!
ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most eljátszottam a gondolattal, hogy megismerkedem egy férfival és felmerül a kérdés, hogy hozzám költözik.


Tapasztalataim szerint két típusú férfi van:

1. az úgynevezett úriember, aki tisztában van vele, hogy az élet pénzbe kerül, nem csinál belőle gondot és elegánsan rendezi azt. néhány fenti válaszban írták, hogy a férjük ilyen, ebből nincs téma, hogy is lehetne...

úgy lehetne gond hogy a párja nem ebbe a csoportba tartozik.


2. hanem abba a csoportba, hogy direkt vagy akár nem direkt látszólag nem vesz tudomást arról, hogy az élet pénzbe kerül. kb úgy csinál mintha nem venné észre, és neked kell kommunikálnod vele, de ez egy olyan téma ami elég necces. és lehet még akkor sem vesz tudomást róla, és akkor ez a helyzet még kellemetlenebb.



ezt csak úgy lehet elkerülni, ha olyan lakótársat (férj, barát vagy akárki) választasz magadnak, aki az első csoportba tartozik.

ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
azt kihagytam, hogy erre a második típusra az is nagyon jellemző, hogy ugyan kommunikálsz vele erről, ezt majd mindig ismételned kell, mert egyik fülén be, másikon ki
ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A 2. oldal témája konkrétan alantas aljasság, majd az élet visszaadja. Eszembe nem jutna ilyet tenni!
ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy a lakás nem lenne félig rám írva. Még anyám sem kérne díjat páromtól! Ki van számolva fejenként a rezsi, ő kicsit kevesebbet is fizet, én pótolom.
ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!