Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnánk ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel 2 éve aki hamar az életem része lett interneten a véletlen folyamán…ő svéd-albán származású és Svédországban él és angolul beszélünk. Először csak barátok voltunk utána találkoztunk személyesen is ( meglátogatott ) . Nyilván a találkozáson előkerültek az érzések.. már több mint 1,5 éve vagyunk együtt, ha nem is minden héten,de minden hónapban minimum 1x tudunk találkozni,azon kívül mindig videochatet használunk. Eddig minden szép és jó tervezzük az együttélést, de én csak egy gyárban vagyok műszakvezető , ő pedig most tanul az orvosin és csak 4 év múlva fog végezni. Svédországban fogunk élni de fogalmam sincs mibe kezdjek ott . A végzettségeim amibe soha nem dolgoztam: Sportedző,Boltvezető,Eladó , az angolom még mindig nem tökéletes nyilván nagyszerűen tudunk egymással beszélni mindenről . 25 évesek vagyunk mind2-en. Azt hittem az elején hogy lenéz és csak elakarja ütni velem az időt de nem . Támogat mindenben és nem akarjuk egymást elengedni. Egyedül csak a munka ami a fejemben van idegesít hogy még is mit kezdjek én ott Svédországban tegyem le az angol nyelvvizsgát felsőfokon vagy fogalmam sincs.

2022. dec. 12. 13:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10


amiket te mondasz, az kemény évekbe telik!

a svéd nehéz nyelv!

kitanulni egy szakmát az meg 2 év is lehet, és azt még ott el is kell ismertetni a svédeknél.

kérdező, sztem maradjatok távkapcsban.


vagy a nő jöjjön a bp-i semmelweisre tanulni, angolul is lehet, és a S. elit egyetemnek számít.


ebben több ráció lenne, mint hogy te most életképes legyél svédül, meg kitanulj egy szakmát, meg vállalkozást indíts svédországban... mesének jó, de a realitása kicsi.

2022. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11# még van pár éve a doktoriból. Passz még őszintén egyenlőre csak ezt beszéltük és igen , most igy pont Svédországban ebben a helyzetben és az én helyzetemben is elég nehéz lenne, pont erről szól a kérdésem.. De neki nagyon fontos a doktorija és én se szeretném hogy abba hagyja , szeretjük egymást és nem akarjuk elengedni egyikünk se a másikat . Kell lennie megoldásnak , lehet egy másik országban jobb lenne talán Anglia vagy Németország fogalmam sincs hol lenne a legjobb mind2nek
2022. dec. 12. 23:16
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Kezd el tanulni arabul, az unióban + Angliában pár éven belül nem hivatalosan általános nyelv lesz. Azonkívül a leendő kollégáiddal, főnököddel is jobban meg tudjátok majd érteni egymást, mint az adott ország saját nyelvén. Szalem!
2022. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12


de nem érted mit mondtam? orvosi egyetemre budapesten is járhat a semmelweisre, angolul elvégezheti.

2022. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Párod nem tud ott segíteni munkát találni? Ő mégiscsak beszéli a nyelvet, ismeri a lehetőségeket
2022. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
74%
Tinikorban még bocsánatos bűn egy távkapcsolat, kérdező, de 25 évesen már nem vezet sehova. És akkor még az egzisztenciális súrlódásokról nem is beszéltünk, ami együttélés során hamar a felszínre kerül.
2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csodában reménykedsz? Vagy egy életen át utazgathattok havonta egyszer, amire rámegy több lakás ára, vagy kerestek egy szimpatikus pontot a Földön, ahol együtt tudtok élni. Mivel egyikőtök se nyert a lottón, így marad az, hogy munkára lesz szükségetek. Ezt meg nyilván könnyebb, ha beszéled a lakóhelyed nyelvét.

Ha ez nektek Svédország, akkor a svédet. Nyilván nehéz, és nem fog menni két hét alatt. Az eladó és az edző pont két olyan szakma, ahol beszélned kell az emberekkel.

Ha akarod, akkor teszel érte. Ha nem is teszel érte, akkor igazán nem is akarod.

2022. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Sportedző,Boltvezető,Eladó"

Sportedző lenne a legjobb, jó angol és svéd nyelvtudással.

júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Hogy alakult azóta az életetek és a kapcsolatotok?
júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!