Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnánk ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel 2 éve aki hamar az életem része lett interneten a véletlen folyamán…ő svéd-albán származású és Svédországban él és angolul beszélünk. Először csak barátok voltunk utána találkoztunk személyesen is ( meglátogatott ) . Nyilván a találkozáson előkerültek az érzések.. már több mint 1,5 éve vagyunk együtt, ha nem is minden héten,de minden hónapban minimum 1x tudunk találkozni,azon kívül mindig videochatet használunk. Eddig minden szép és jó tervezzük az együttélést, de én csak egy gyárban vagyok műszakvezető , ő pedig most tanul az orvosin és csak 4 év múlva fog végezni. Svédországban fogunk élni de fogalmam sincs mibe kezdjek ott . A végzettségeim amibe soha nem dolgoztam: Sportedző,Boltvezető,Eladó , az angolom még mindig nem tökéletes nyilván nagyszerűen tudunk egymással beszélni mindenről . 25 évesek vagyunk mind2-en. Azt hittem az elején hogy lenéz és csak elakarja ütni velem az időt de nem . Támogat mindenben és nem akarjuk egymást elengedni. Egyedül csak a munka ami a fejemben van idegesít hogy még is mit kezdjek én ott Svédországban tegyem le az angol nyelvvizsgát felsőfokon vagy fogalmam sincs.

2022. dec. 12. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Svédorszagban svédül kell tudni.
2022. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenek ezek az albanok .. igernek fut fat szep feher noknek . 4 ev mulva lehet kevesebe leszel szep .. vagy talal maganak mas kint. Tudnak ezek hazudni.
2022. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2# Én férfi vagyok és ő nő , nem fordítva
2022. dec. 12. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
3.xxd Érdekes...
2022. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

ja, svédeknél svédül kell tudni, bármilyen meglepő.

sztem te még nagyon mesze lehetsz a felsőfok angoltól is.

középfokúd vagy egyáltalán?


gondold végig hogy viselnéd egy idegen országban, h. vmi kulimelót végzel, mert másra nem fognak felvenni, miközben a nőd egy elit szakon tanul, és dokiként majd hülyére keresi magát.


ha úgy érzed, ez nem tenne be a kapcsolatotoknak, csak akkor vágj bele, bár jelen gazdasági helyzetben nem javaslom, h. ugorj.


ott sincs kolbászból a kerítés, és neked nagyon alul kell ott kezdened.

2022. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam hogy nyitok valami boltot de ahoz mi kell ott ?
2022. dec. 12. 17:01
 7/19 A kérdező kommentje:
5# eddig is tudta mivel foglalkozom és a pénz nem minden
2022. dec. 12. 17:12
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

6


vállalkoznál svédeknél?


szerintem nagyon nem a valóság talaján állsz.

mi kell ahhoz?


1. svéd nyelvtudás


2. sok pénz


3. mindenféle munkavállalási engedély


4. hosszabb távon svéd állampolgárság

2022. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8# akkor mit javasolsz természetesen ezért van az egész kérdés mert én magam sem tudom .
2022. dec. 12. 19:41
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek tanulj svédül, de tényleg. Aztán tanulj valami piacképes szakmát, akivel ott is boldogulsz, minimális nyelvtudással. Akár egy (sport)masszőri vagy hasonló is szóba jöhet. De ebben a lány biztosan többet tud segíteni, hogy mivel lehet ott pénzt keresni. Egy éven belül simán le tudsz vizsgázni.
2022. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!