Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Számítotok valamilyen segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítotok valamilyen segítségre a parotoktól hogyha ő 3x annyit keres mint ti?

Figyelt kérdés
Anyagai támogatásra gondolok, pl ha valami drága dolgot kell venned ami tényleg fontos (ami nem közös, csak a tiéd, pl egy autóalkatresz, vagy ha tönkre megy a telod stb ) akkor megkéritek hogy picit segítsen be

2022. okt. 12. 14:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20. A fillérezgetést arra értettem, hogy én pl ismerek olyan párost, ahol a pasi az utolsó túrórudinak is elkéri az árát, " tartozol már 3 napja 100x forinttal a túrórudiért és még mindig nem adtad oda". Kb így. Ha az illető a párja felhívja hogy megkívánta, és hazafelé a munkából légyszi hozzon a boltból. Én ezt undorító fillérb****szó gyökérségnek tartom. Kb ennyi.

Az rendben van, ha egy pár megbeszéli hogy alapvetően a külön kassza megfelelő mindkét félnek, de ez a ló túloldala. Szerintem. Ja és ez a pàros amúgy pont ezért nem is jár együtt nyaralni, mert a csajnak nem telik rá. A palija vagy egyedül vagy haverokkal megy, 4x egy évben. No komment....


Mi szó szerint összedobjuk amink van és mint egész bevétel kezeljük. Eldöntjük mennyi menjen belőle megtakarításba és megvan az az összeg is amit kötelező kiadásokra kell fordítani és amit magunkra költünk minden hónapban- ugyanakkora összeget. De nincs az, hogy ez most az èn pénzemből van, vagy az csak az övéből. Vagy hogy te kapsz , mert többet keresel, te meg nem mert kevesebbet. Mi pénzünk van és így kezeljük. Ennyi.

2022. okt. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!