Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Számítotok valamilyen segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítotok valamilyen segítségre a parotoktól hogyha ő 3x annyit keres mint ti?

Figyelt kérdés
Anyagai támogatásra gondolok, pl ha valami drága dolgot kell venned ami tényleg fontos (ami nem közös, csak a tiéd, pl egy autóalkatresz, vagy ha tönkre megy a telod stb ) akkor megkéritek hogy picit segítsen be

2022. okt. 12. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

#10 Nem vagyok, ki is herélném magam, ha az lennék! :D

De azért ettől függetlenül szerencsére nem kell panaszkodnom, hogy emelik za árakat, és miből fogom kifizetni...

És arról sincs szó, hogy egy nő nem képes erre, de az eléggé evidens, hogy aki annyit keres, az egyáltalán nincs egy szinten semmilyen téren sem azzal, aki csak a harmadát keresi.

Ez pedig örökös problémaforrás lesz, tehát ez a kapcsolat halálra is van ítélve kb.

2022. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Én nem kértem soha pénzt egyik páromtól sem, a mostanitól sem. Nagyjából 2-szer annyit keres mint én, de ez nem jelenti azt, hogy az ő pénzét költsem. Megoldanám magamnak, biztosan nem kérnék a páromtól.


Nem is értem az olyan pasikat akik mindent állnak a barátnőjük helyett, máskor meg megy a sírás, hogy minden nő aranyásó...Hát nem adjatok nekik pénzt és nem lesznek aranyásók. Én minden program, randi stb.során magamnak fizetem a részem, hiába van pénze a páromnak. Ezt bárki megteheti.

2022. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Végülis a pátod senkid. Minek is költeni a másikra.

A kutya az más.

2022. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak a fityeszes csajok keresnek 300 felett ...
2022. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Kb csak végszükség esetén kérnék anyagi segítséget a páromtól. Jelentősen többet keres nálam, de egyszerűen leégne a bőr a képemről, ha nem tudnám magamnak megteremteni azokat a dolgokat, amikre szükségem van. A kérdésben szereplő szituációkban mi lenne, ha nem lenne párom, vagy lenne, de annyit keresne, mint én? Akkor is meg kéne oldani a problémát. Kb tényleg csak akkor kérnék tőle, ha elvesztem a munkám és a lakásom egyszerre vagy valami, de azért az ilyen helyzetek relatíve ritkán történnek meg.
2022. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem kértem és nem is fogok! Ha igen, azt is csak kölcsönbe! Amikor belép a pénz egy kapcsolatba, annak csúnya vége lesz, vagy hiszel benne vagy sem. Szituáció kérdése, és biztos lehetsz hogy a fejedhez lesz verve a dolog! Ja hogy már 3 éve együtt vagytok, és fullos a romantika? Ohhh értem, most azért röhöghetek egy jót? :)
2022. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel közös kassza van, házasságban, komoly kapcsolatban én számítanék rá. Illik is megbeszélni, mire mennyit költünk.
2022. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, hogy befizessen a dolgaimba, ezért nem is kérem... ha meg megszorulok, kölcsön szoktam kérni (ha ő azt mondja, kifizeti és ne legyen kölcsön, az más kérdés). A méltányosságot azért elvárom - olyan téren pl., hogy ne szervezzen olyan programot, amire nekem nem telik vagy más fontos dologtól kell elvennem a pénzt, ha úgy beszéltük meg, hogy mindenki fizeti a saját részét. Vagy ha közösen veszünk ajándékot pl. családtagjának, akkor nem vmi méregdrága cuccot adunk, hacsak nem arányosan fizetünk vagy még kedvezőbb konstrukciókban.
2022. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Számunkra a közös élet egyik alapja a párommal a közös kassza. Így kérnem sem kell semmit.:) Mi nem fillérezgetünk semmilyen szinten. Tökmindegy kinek a fizetése mire megy el, a MI közös pénzünkből gazdálkodunk. Igaz nem keres 3x annyit, de ez mindegy. Ha 10x annyit keresne nálam, akkor is megosztaná mindet, mert ő is hasonlóan gondolkodik. Ha én keresnék többet, akkor is ugyanezt gondolnám. Régóta együtt vagyunk, volt már olyan is, hogy csak én kerestem, és azon is megosztoztunk ugyanúgy.

Ha ilyen szinten nincs meg a bizalom egymás iránt, az számomra nem lenne az igazi úgy mint kapcsolat.

2022. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#12 "Nem is értem az olyan pasikat akik mindent állnak a barátnőjük helyett, máskor meg megy a sírás, hogy minden nő aranyásó..."

Azért.. a két réteg nem feltétlenül azonos. Nem mindegy, hogy valaki önként ad, vagy azért, mert a másik elvárja, netán követeli.


"Én minden program, randi stb.során magamnak fizetem a részem"

Ízlés kérdése. Ha a barátnőmet elhívom valahová, minimum, hogy felajánlom, hogy én fizetem a részét, ha már én hívtam el. Bár általában úgyis előre megbeszéljük a költségeket.


#19: Ez a "semmin nem fillérezgetünk" dolog teljesen oké. Ameddig kijöttök a fizuból, és ameddig az elképzelések hasonlóak.

2022. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!