Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai az ha 25 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az ha 25 éves férfiként vágyom már arra hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés

Minden feltétel megvan hozzá, már csak egy nő hiányzik hozzá.


Nők, mi a minimum kor, mikor vállalnál legkorábban gyereket?


2022. aug. 19. 06:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi kifejezetten korán szerettünk volna babát. 20 voltam, párom 25, amikor már megvolt mindkettőnkben ez az érzés. 3 évre rá pedig minden megvolt, hogy megvalósítsuk az álmunkat. Szóval kifejezetten korán.
2022. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagy labilis ha nem egészséges akkor elméletileg a kórod megfelelő. Saját magam sosem lennék apa , hiányoznak olyan dolgok belőlem amivel életképessé tehetném a gyermekem ha lenne.
2022. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
26 vagyok, már évek óta szerettem volna gyereket, 27 éves koromra meg is fog születni
2022. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy minden héten kiírod,még nem fogsz itt találni magadnak nőt🤣.
2022. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A hangsúly a "minden feltétel adott" részén van. A semmire gyereket vállalni pedig senkinek sem lenne szabad - kortól függetlenül.
2022. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Először egy párkapcsolatod legyen,ne rögtön gyerek.
2022. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vágyni nem korai, ha érett az ember, már 20 éves kortól sem. Ha alapból megvan ez az érzés benned, és el tudod tartani biztonságban, akkor ez része rendben van. Sokkal inkább az érzelmi háttér a nehezebb. Azt biztosítani a gyereknek már más kérdés. Optimális esetben rendbe teszed magad lelkileg, aztán találsz egy hozzád illő párt, vele összecsiszolódsz, töltötök időt kettesben is, együtt is laktok. Ez szerintem minimum 2 év, de lehet inkább 3. Persze embere és párkapcsolata válogatja. És ha megvan a stabil kapcsolati háttér is, akkor lenne jó gyereket vállalni.

Szóval nem korai, de ezeket a szakaszokat ne siesd el.

2022. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Otthon maradnál vele?
2022. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen korai. Ha van a családban kisgyerek, próbáld meg baby sittelni, hogy valóban bírod-e, mert nem csak cukik tudnak lenni :D
2022. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai én 24 éves lány vagyok, és már néhány éve érzem azt ha meglennének a feltételek már szívesen vállalnék gyereket.
2022. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!