Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő ismeretség után éreznétek azt, hogy “illene” összeköltözni? A párom 1 év után jogosan van kiakadva, hogy nem költöztem hozzá szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 08:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
A vőlegényemhez, a második randin gyakorlatilag odaköltöztem! 😁 Covid volt, korlátlan home office, nem volt mit veszteni, és nála nem féltem úgy a virustol...(az elején én féltem)
2022. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked a csávóval van bajod!
2022. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokkal fiatalabban pár hónap után költöztünk össze.

Igazából nekem így harminc felé egy évet várni az összeköltözéssel elég soknak tűnne. Nálam onnantól számít komolynak egy kapcsolat, addig csak randizgatás. És nem akarnék 30 évesen tini-randizgatós kapcsolatot. Pláne ha akartok gyereket, akkor érdemes előtte minél tovább együtt lakni.

2022. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Basszus, én ezt sosem értettem.

Ha van rá lehetőség, akkor nem az az evidens, hogy minél előbb együtt éljetek? Mellette ebredni stb..

Nem értem mit kell ezen megbeszelni, túl targyalni, varni a csodára..ha szerelmes vagy, bízol kettotokben ez magától értetődő.

25 voltam, párom 42, a menyasszonyat hagyta el értem, saját lakása volt es 2 hét után ő költözött hozzám, mert én kertes hazban laktam, nagy kutyával, egyértelmű volt, de kb nem is beszéltünk róla, hiszen a legtobb időt akartuk együtt tölteni. Azóta eltelt 5 ev, házasok vagyunk, kis gyerekünk van, továbbra is fantasztikus minden. Én ezt hívom szerelemnek, ahol nem kérdés ez

2022. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Mi 3 hónap uán költöztünk össze.

Ha a párod is azt szeretné, hogy az ő lakásában költözzetek össze, akkor evidens, hogy viheted a saját cuccaidat, és valamennyire átalakíthatjátok közösen a lakást, hogy neked is komfortosabb legyen. Úgy kevésbé éreznéd idegennek.

2022. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

3? hónap után költöztünk össze, 6 évvel ezelőtt.


Nem az időn múlik, hanem hogy szereted-e őt.

2022. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva. Én költöznék már szívesen, de a párom nem akar együtt lakni még mindig korainak tartja másfél év után is. Pedig én L 30 vagyok, Ő F meg 40. És amúgy sok időt töltünk együtt. Ki érti ezt?
2022. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
# 17 Nem lehet, hogy (kora miatt gondolom) csalódott párszor és most óvatosabb akar lenni?
2022. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18


Nem csalódás, egy hosszabb élettársi kapcsolata volt előttem, amiben már nem volt egyik félnek sem jó. Egyébként már előtte is ismertem jó pár éve, mielőtt összejöttünk. A sors meg úgy hozta, hogy egy pár leszünk. Pedig az az érdekes, hogy rengeteget vagyok nála. Igazából fárasztó a cuccaimat hozni-vinni, egyszerűbb lenne az együttélés, főleg ennyi idő után.

2022. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#19 ez elég gáz, hogy még pár cuccot sem hagyhatsz nála, ha állandóan hozod-viszed 1,5 év után is. Ezt a hapsit nem venném komolyan, mert 100, hogy ő sem vesz téged úgy. Marha megalázó, hogy gyakorlatilag házhoz mész, neki meg kényelmes.
2022. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!