Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő ismeretség után éreznétek azt, hogy “illene” összeköltözni? A párom 1 év után jogosan van kiakadva, hogy nem költöztem hozzá szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ki hogy. Nekem 1 év még korai lenne. Van akiknek a 3 hónap sincs korán.
2022. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Változó, kapcsolattól is függ. Mennyi idősek vagytok? Ki hol él jelenleg? (albérlet, szülők, saját lakás)

Mik a céljaitok a jövőben?

Mondjuk 1 év szerintem ideális.

2022. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazából olyan, hogy illik. Kényszerből ne költözz sehova, abból csak baj lesz, feszültség lesz, veszekedés lesz. De azért 1 év nem olyan kevés két önálló felnőtt esetén. Mert igazából, ha jó a kapcsolat mire vártok? Ha nem jó a kapcsolat, vagy csak ellötyögsz mellette amíg jön jobb, az más eset persze.
2022. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

28 (én) és 31 (ő).

Saját lakása van, de decemberben költözözz be oda.

A célunk együtt lenni, hosszútávon.


A gond viszont, hogy nem érzem magam készen erre. Nincs még az ő lakásában kialakítva az a környezet, ahol meglenne a 100%-os komfortérzetem. Belépek a lakásba és még kissé olyan, mintha az "nem az én lakásom lenne", ami jogos és igaz is, de olyan.. idegen érzés.

2022. máj. 23. 08:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4-re:

És ezt miért nem mondod el neki?


Megint egy kapcsolat, ahol képtelenek megbeszélni a dolgokat a felek. Nos, ÍGY valóban nem érdemes összeköltözni. Sem közös jövőt tervezni.

2022. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

Iliknek soha.

Ha szeretek valakit és komolyan tervezek akkor minél előbb.


Ha ezt erőltetned kell akkor sajnálom, de csak szamárnak kellesz.

2022. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mostani Párommal 3 hónap utan költöztünk össze
2022. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor "illik", ha mindketten komolyan gondoljátok a kapcsolatot és szeretnétek együtt is élni. Szerintem kár húzni az időt, összeköltözve hamarabb kiderül mennyire passzoltok, rossz ötlet mindezt házasság után megtenni.


Miért nem komfortos nála? Mit tettetek azért, hogy változzon?

2022. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"de olyan.. idegen érzés." Az is lesz amíg nem ott laksz. :D
2022. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

"Nincs még az ő lakásában kialakítva az a környezet, ahol meglenne a 100%-os komfortérzetem. Belépek a lakásba és még kissé olyan, mintha az "nem az én lakásom lenne", ami jogos és igaz is, de olyan.. idegen érzés."


Itt nem az a kérdés, hogy mikor kéne összeköltöznetek, hanem hogy szereted-e a párodat egyáltalán tiszta szívből? Ha szerelmes vagyok, nekem az a legfontosabb, hogy együtt lehessünk, nem a tárgyak és a komfortérzetem fognak boldoggá tenni, hanem hogy vele lehetek.

Mi két év távkapcsolat után költöztünk össze, én költöztem oda a páromhoz úgy, hogy az én lakásom teljesen fel volt újítva, az övé pedig semennyire, az 50 évvel ezelőtti állapotban volt. Ez semennyire sem érdekelt, mert sokkal nagyobbra tartottam őt már azért is, hogy a semmiből megteremtett magának egy otthont. Csak az számított, hogy együtt élhetünk és mivel én már eleve el akartam jönni a munkahelyemről, neki pedig jó munkája volt a városában, adott volt, hogy én megyek. A lakást újítgatni együtt is lehet, ettől csak jobban fogjátok érezni magatokat mindketten és te is otthonosabban érezheted magad.


Szerintem az nem szerelem, hogy a készbe akarsz beülni és olyan feltételeket szabsz, hogy majd akkor költözöl, ha olyan lesz a lakás, amilyet te elképzeltél.

2022. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!