Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fél éven belül korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éven belül korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, mindketten albérletben lakunk lakótársakkal. 3 hónapja vagyunk együtt, ami elég friss, de mindketten komolynak érezzük a dolgot és egyikünk se állt még közel ahhoz, hogy valakivel összeköltözzön. Mindketten úgy gondoljuk, hogy olyan fél év és egy év között ideális az összeköltözés ebben a korban, mi azt beszéltük, hogy akkor fogunk, amikor 7 hónapja leszünk együtt (ne kérdezzétek, miért :D), de már egyikünk se nagyon tud várni. Ez a kb dátumunk is eleinte messzebb volt. De egyre többször kerül szóba, hogy mennyire együtt akarunk már lakni. Praktikusabb is lenne, mert nem kéne ingázni, meg volt már kétszer is hogy betegek voltunk és akkor kimaradt egy hét tali nélkül, meg folyton elbúcsúzni se szeretünk. Meg szerintem, bár nem mondták, de valamennyire zavarjuk a lakótársakat is, mert kevesebb az a nap, amikor nem alszunk együtt, mint amikor igen. Meg együtt jobb helyre is költöznénk, most mindketten kicsit kijjebb vagyunk a belvárostól.


Tudom hogy az a 4 hónap nem tűnik messzinek, de nekünk igen, esküszöm amióta megbeszéltük, hogy akkor költözünk össze, lassabban telik az idő :D Albérletet meg itt Budapesten 1 hét alatt lehet találni.


Van valakinek tapasztalata abban, hogy fél éven belül költöztek össze?


Ha nem működne (de fog), én haza tudok menni a szüleimhez, meg ő is tudna rokonokhoz menni.


2022. febr. 11. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most is albérletben éltek, meg van hová mennetek ha esetleg nem lesz jó vége, akkor miért ne? Úgyis csak együtt élve derül ki, hogy mennyire illetek össze. Én ilyen körülmények közütt simán belevágnék, miért ne.
2022. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözni szerintem minél hamarabb, annál jobb - feltéve ha komoly kapcsolatot szeretne mindkét fél és alapból jól kijönnek egymással.

De amúgy felteszel egy kérdést, aztán hosszasan győzködöd magad (?), hogy márpedig nem korai, sőt :D

2022. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 haha lehet tudat alatt ez is bennem volt :D De le akartam írni minden infót, hogy ezek alapján válaszoljatok.


Köszi az eddigieket :)

2022. febr. 11. 17:34
 4/10 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem vágjatok bele. Ki fog derülni mennyire illetek össze. Úgyhogy hajrá, én szurkolok nektek.
2022. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy ennyire akarjátok és van is B terv arra az esetre, ha mégse lenne jó, miért ne, vágjatok bele.
2022. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben van hova menni, ha balul üt ki a dolog, én annak a híve vagyok, hogy összeköltözés minél hamarabb. Jó, nyilván nem az első randi után :D. De na.


Mi 3 hónap után költöztünk össze a covid miatt. Semmi hátrányunk nem származott belőle, most lesz 2 éve, hogy együtt élünk :).

2022. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2022. febr. 11. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban matcheltünk Tinderen. Rögtön megvolt a közös hang. Szeptemberben együtt utaztunk ki Ausztriába egy hétre. Utána egy héttel már nála laktam az albijában. Azóta is együtt vagyunk. Boldogan. Kiegyensúlyozottan. Szóba került már a közös lakás vásárlás is. Szerintem kár tovább várni ha mindketten össze akartok költözni. :)


25N 33F

2022. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a volt párommal 2 év után költöztünk össze, utólag bánom, hogy nem fél év után, mert előbb kiderült volna, hogy mennyire lusta, életképtelen :(

Szóval hajrá, mostmár én is ennek a híve vagyok, hogy felnőttként minél előbb, annál jobb.

2022. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint a 9-es válaszoló. 2 év után költöztünk össze. 3 hónap múlva kidobtam. Lusta életképtelen számítógépfüggő here volt a srác...
2022. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!