Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is lehúzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehúzás?

Figyelt kérdés
A párom még tanul, most végzi el a gimnáziumot. Már több, mint 2 éve együtt vagyunk, ezért mondtam, hogy költözzön hozzám, az én házamba. Neki nincs jövedelme szinte semmi. Mondtam, hogy amit kap azt nyugodtan költse magára, nem kell, hogy nekem adja. Igazság szerint nincs szükségem rá, hálistennek megengedhetem magamnak. 3 éve a szüleim cégénél dolgozom. Beszéltem a haverokkal és azt, mondták, hogy nem vagyok normális, mert teljesen lehúz a csaj és röhög a markába. Mondtam, hogy szerintem ez egyáltalán nem így van, soha nem kért tőlem pénzt azon felül amit adtam neki, inkább kipótolta a saját kis pénzéből amit gyűjtöget. Azt mondták, hogy nyissam ki a szemem, mert nem látok tisztán,hogy fél éve eltartok egy iskolás csajt.. Ti mit gondoltok erről?
2022. jan. 12. 11:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
#20 par milla 5-6 ev alatt azert nem rossz. mondjuk legyen 3 milla 6 ev, az evi fel milla. Az kb 30 prostizas. Ha volt evi 30 szex. Marpedig annyi csak volt parkapcsolatban, akkor megerte.
2022. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szorul ra krvazasra
2022. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha te szívből adod, amit adsz, akkor miért érdekel mások véleménye? Mi köze a haveroknak ahhoz, hogy te mire/kire mennyit költesz?

Én sosem fogadnék el a páromtól pénzt semmire, mert annál sokkal önállóbb vagyok, de mindig is utáltam azokat, akik beleszólnak mások kapcsolatába, főleg kéretlenül. Az már más kérdés, hogy te nem leállítottad őket, hanem bogarat ültettek a füledbe annyira, hogy még egy kérdést is feltettél erről.

2022. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!