Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is lehúzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehúzás?

Figyelt kérdés
A párom még tanul, most végzi el a gimnáziumot. Már több, mint 2 éve együtt vagyunk, ezért mondtam, hogy költözzön hozzám, az én házamba. Neki nincs jövedelme szinte semmi. Mondtam, hogy amit kap azt nyugodtan költse magára, nem kell, hogy nekem adja. Igazság szerint nincs szükségem rá, hálistennek megengedhetem magamnak. 3 éve a szüleim cégénél dolgozom. Beszéltem a haverokkal és azt, mondták, hogy nem vagyok normális, mert teljesen lehúz a csaj és röhög a markába. Mondtam, hogy szerintem ez egyáltalán nem így van, soha nem kért tőlem pénzt azon felül amit adtam neki, inkább kipótolta a saját kis pénzéből amit gyűjtöget. Azt mondták, hogy nyissam ki a szemem, mert nem látok tisztán,hogy fél éve eltartok egy iskolás csajt.. Ti mit gondoltok erről?
2022. jan. 12. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha meg szerettél volna vele élni, fel is ajánlottad, meg is teheted, akkor mi a kérdés...?

Jóbarátok szerint mit kéne tegyen? Diákmunka szórólap osztogatás vagy menjen haza a szüleihez...?

2022. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Szerintem nem borzasztó korkülönbség. Igazából igen, megfogalmazódott bennem a kérdés, és nem is változna semmi, mert szeretem, csak furcsállom, hogy ennyire nekem álltak, hogy úristen..
2022. jan. 12. 11:45
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
Fél éve? az nem sok. Én másfél évig tartottam el a csajomat.
2022. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Befolyásolható vagy és elbizonytalanítanak a srácok, pedig nem vagy már gyerek.

Egy felnőtt férfi ilyenkor eléáll a többi okoskodó kannak, hogy hát uraim ez van, van ez a szép fiatal csajom, aki még iskolás, megtehetem, eltartom, ő tanul és nagyon boldogok vagyunk. Lehet utánam csinálni. A ti szerelmi életetekkel mi a helyzet, srácok? Megyeget...?

2022. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
14# erre magától kéne rájönnie, egy kommenttől nem válik felnőtté..
2022. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Az oldalon nem tehet fel kérdéseket egyetlen fiatal srác sem, mert szétszedik az 5-10-20 évvel idősebb nők. Itt is meg lehet figyelni mennyi kioktató, alázó válasz született. Segítség, megértés, empátia (abban a nők nem nagyon ügyesek?) pedig sehol.
2022. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

45 éves nő vagyok, a 14es választ írtam

Egyáltalán nem kioktatasnak vagy megalazasnak szántam, hanem a barátok oldalára próbáltam ravilagitani, miért álltak elő ezzel

2022. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem lehúzás, mert te ajánlottad fel. Részéről ciki, hogy ezt elfogadta.
2022. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

Cseréld le a haverjaidat.

Szerintem egyszerűen irigykednek rád, hogy 24 évesen

- olyan anyagi helyzetben vagy, hogy simán eltartasz a saját házadban (!!!) egy másik embert;

- hogy egy 17-18 éves lánnyal szerelmeskedsz minden este.


Nekik mi jut? Marok Marcsa, otthon anyuéknál? :-)))))

2022. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk ha a haverjaid nem ismerik a csajt akkor lehet csak jót akarnak neked. Reálisan nézve nem te leszel neki az utolsó kapcsolata (persze lehet igen), viszont baromi sokat támogatod. Nekem van olyan férfi ismerősöm, aki hasonló szituációban volt csak ők nagyjából egy idősek voltak. Ő fizette az albérletet, rezsit, a csaj tanfolyamait (körmösnek tanult), a kezdéshez szükséges készletet, minden szrt. A vállalkozása jól beindult, megszedte magát a csaj aztán egyszer csak dobbantott, mert rájött, hogy még nem élte ki magát. A srác amúgy nem bánja de külső szemmel nézve ez neki minusz pár milla volt 5-6év alatt.
2022. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!