Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is lehúzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehúzás?

Figyelt kérdés
A párom még tanul, most végzi el a gimnáziumot. Már több, mint 2 éve együtt vagyunk, ezért mondtam, hogy költözzön hozzám, az én házamba. Neki nincs jövedelme szinte semmi. Mondtam, hogy amit kap azt nyugodtan költse magára, nem kell, hogy nekem adja. Igazság szerint nincs szükségem rá, hálistennek megengedhetem magamnak. 3 éve a szüleim cégénél dolgozom. Beszéltem a haverokkal és azt, mondták, hogy nem vagyok normális, mert teljesen lehúz a csaj és röhög a markába. Mondtam, hogy szerintem ez egyáltalán nem így van, soha nem kért tőlem pénzt azon felül amit adtam neki, inkább kipótolta a saját kis pénzéből amit gyűjtöget. Azt mondták, hogy nyissam ki a szemem, mert nem látok tisztán,hogy fél éve eltartok egy iskolás csajt.. Ti mit gondoltok erről?
2022. jan. 12. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Te mondtad, hogy költözzön hozzád és azt is te ajánlottad fel, hogy nem kell semmit fizetnie. Jó messze van az élősködés fogalmától.
2022. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Sztem ha megteheted h eltarts egy tini suncit, es minden este rojtosra kuralhatod, akkor nincs ezzel gond. Viszont arra figyelj, hogy ahogy oregszik a fejedre nohet. Ha ezt tapasztalod, akkor majd finoman jeleze neki, hogy lecserelheto.
2022. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy középsulis csak azzal jár , hogy nincs bevètele


Elkuldenèk a csajt a mekibe vagy mi ?

2022. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Te ajanlottad fel, ő él vele nem visszaél

Nem tudom hány éves vagy de miért a nődre és anyagi helyzetedre irigy kisgyerekekre hallgatsz...?

2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
A haverjaidnak nincs igaza. Nincsenek tisztában a lehúzás, élősködés fogalmával.
2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

16 évesen már nálad lakott? Nincsenek neki szülei? Ennyi idősen nekem sem volt pénzem, időszakos diákmelón kívül, szóval haverjaid logikája alapján én a szüleimen élősködtem :D


Akkor húzna le, ha minden hétvégén wellnessbe akarna menni, meg vásárolni, fodrászkodni stb.

2022. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Szegény lány.

2 éve együtt van egy ilyennel, aki annyira se ismeri, mint én a szomszédom, de esetlegesen még hallgat is a hülye haverjaira. Az ég óvjon mindnekit az ilyentől, ettől rosszabb már az anyu pici fia van csak tán.

2022. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha magadhoz veszel egy gimnazista gyereket, akkor ez van.
2022. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ha a haverjaid hatására ez a kérdés megfordult a fejedben akkor azért van egy kis baj. Mert ha itt mindenki azt írná hogy lehúzás akkor holnaptól bérleti díjat szednél tőle vagy mi? Amúgy meg ha fiatal lány kell - gondolom te azért nem két évvel vagy idősebb tőle - akkor ez ezzel jár.
2022. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
17, már 3 hónap híján töltötte a 18-at. Természetesen vannak szülei, nem ezen okból költözött hozzám csak szimplán azért, mert nagyon szerettük volna
2022. jan. 12. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!