Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretem de néha arra gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de néha arra gondolok milyen lehet mással az élet, normális ez?

Figyelt kérdés

Van amikor felbosszant mert türelmetlen vagy vmit nem ugy csinál ahogy szeretném, vagy kioszt valamiért, szóval erre mondják hogy vita mindenhol van.... De mégis ilyenkor az jutt eszembe hogy vajon mással milyen lenne, ő is kiakadna e mindig hulyesegeken vagy bármi....


Félek vele az elkötelezettségtől, szeretnék már menyasszony lenni, családot, de nem tudom elképzelni hogy jó békés boldog lennék mindig...


Szóval tanácstalan vagyok, nem értem a helyzetet, nem érzem mi lenne jó. Csak megragadtnak érzem magam. Szeretem ahol élünk, amiket elértünk, de vhogy mégis hiányzik valami (?), nem tudom...



2021. dec. 11. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meg az összhang köztetek, állandó veszekedés stb.

Az, hogy ebből menekülnél, teljesen normális. Két opciód van. 1. Megbeszéled a barátoddal, hogy ez a sok veszekedés nem jó és ki fogja nyírni a kapcsolatot 2. Ha nem tudtok zöld ágra vergődni az állandó veszekedést illetőleg, akkor el kell köszönnötök egymástól. Ami nem normális az az, hogy félsz az elköteleződéstől. Iszonyú ingatag lábakon áll a kapcsolatod, így hogyan tudnál vele családot alapítani?


Szóval vagy így, vagy úgy, de változtatnotok kell.

2021. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

szeretnék már menyasszony lenni, családot, de nem tudom elképzelni hogy jó békés boldog lennék mindig...

Hova sietsz? Találd meg azt, akinek boldogan, kétkedés nélkül igent tudsz majd mondani.

2022. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság, kérdező?
2022. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Várok :)
2022. febr. 22. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A réginek vége?
2022. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem
2022. febr. 24. 22:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Most igazi társ lett az utóbb, segít, meg stb

De gyereket továbbra se akar, amit én nagyon,de amilyen világ lett Most így most nem annyira...és rá erőltetni se akarom az én vágyamat

2022. febr. 24. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:

"megragadtnak érzem magam. Szeretem ahol élünk, amiket elértünk, de vhogy mégis hiányzik valami "


Most már minden rendben, boldog vagy és elégedett? Akkor mire vársz, ha már ennél jobb nem lehet?

2022. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!