Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm vegán, és a kedvéér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vegán, és a kedvéért én is áttértem a vegán étrendre idén de már nem bírom tovább. Nagyon kiábrándító lenne megmondani neki hogy feladom, és továbbra is húst szeretnék enni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 12:58
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ő kérte, hog térj át, vagy magadtól tértél?

Ha magadtól, akkor ugyanúgy meg is gondolhatod magad.

Ha ő kérte, akkor itt más probléma van: ő akarja rád erőltetni a saját életmódját. Szerintem ez nem elvárható senkitől.

2021. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem mondanám h erőltette, de sokat beszélt a dolog etikai hátteréről, és néha felvetette az ötletet, én meg az etikai részével teljesen egyetértek, és hát egy kicsit persze az is benne volt hogy a kedvében akartam járni.


Igazából magam részéről is egy nagy csalódás hogy feladom, akkor képzelem neki aki már sok éve eszerint él, elég nagy csalódás lesz, mert az utóbbi időben kb a tenyerén hordozott emiatt. Főleg h eleinte sokat büszkélkedtem vele így elég nehéz visszatérni a korábbi életmódhoz, már előre látom a csípős megjegyzéseket (nem csak a barátnőm részéről persze hanem minden ismerősöm részéről)

2021. nov. 11. 20:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nyáron is ki írtad ezt a kérdést.. úgy látszik elég beszari vagy elmondani neki. Nagyon nem sajnállak. Szerencsére én kevésbé eszek húst, tehát bőven eltudnék élni zöldségeken is ..
2021. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte és a magad ura. Lehet, hogy csak 1 szelet húst fogsz most kívánni, aztán wgy darabig semennyit. Ha meg többet, azt is engedd meg magadnak. Különben más bajok jöhetnek - idegesség, veszekedések stb.
2021. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kannibál vagy... húson nőtél fel.. a vadállatot sem lehet leszoktatni róla.. aki vegyesen étkezett nem kimondottan húson csak, az könnyebben elhagyja .
2021. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!