Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm vegán, és a kedvéér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vegán, és a kedvéért én is áttértem a vegán étrendre idén de már nem bírom tovább. Nagyon kiábrándító lenne megmondani neki hogy feladom, és továbbra is húst szeretnék enni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ő nem eszik az ő döntése. Én nem váltanék étrendet a másik miatt. 2fele főznék és kész. Van glutén érzékeny a családba, azt is megtudjuk oldani
2021. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt vega korszakom, de nem kértem a barátomtól hogy térjen át, kétfelé ettünk. Idővel inkább visszaváltottam a húsos étkezésre.


Nálatok a barátnőd kérte, vagy a kedvében akartál járni és magadtól váltottál?

2021. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Egy valamira való normális nő sem tudna eggyütt élni egy szívtelen boci gyilkos emberrel.
2021. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Lenne vega a tököm. Edzen ő meg végezzen fizikai munkát zöldségeken élve.
2021. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sőt én egyáltalán nem helyeslem sem a vegán, sem a vegetáriánus táplálkozást. Az átlagembernek nincs olyan tudása, hogy ilyen étkezéssel megfelelő tápanyagot juttasson be a szervezetébe, a hiányállapotok pedig súlyos problémákhoz vezethetnek. Javaslom a peszketáriánus étkezést.
2021. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavarna vegan nokent, ha visszaallnal. Csak mondanam, hogy bocsi, nem szeretnek neked nem vegan eteleket fozni.
2021. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Kiszaggatod azt a szegeny repat a foldbol, te novenygyilkos!?



37F incel

2021. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, csak a sok butaságot ne írnák le itt is...


Én vegetáriánus vagyok, a párom simán eszik húst is.

Mond el neki, hogy te nem akarsz vegán módon étkezni. Ha van egy kis esze, akkor nem lesz belőle semmi.

2021. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondanod semmit, azt eszel amit akarsz.Ha rákérdez majd mondod, hogy te nem vagy már vegán.Attól ehetsz vegán ételeket is, hogy mást is eszel.
2021. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen vegán te meg egyél amit szeretsz.Ő se tér át a kedvedért semmilyen étrendre és nem is elvárható.
2021. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!