Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom, az exe és a négylábú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, az exe és a négylábú gyerekük. Normális ez? Mit tehetek? Szakítani nem szeretnék.

Figyelt kérdés

A páromnak és az exének van egy közös kutyájuk 8 éves okos állat.

De úgy kezelik mint egy gyereket hol az “apjánál” hol az “anyjánál” van a kutya. Mindig minden hova jön ahova csak lehet.

Vagy egy kávézó szerűség ahova járunk esténként inkább ilyen kultúrált kocsma szerűség. Ide jár az ex is általában.

Ha nálunk van a kutya jön velünk (nincs vele gond fekszik az asztal alatt néha körbenéz idegenekhez nem megy oda)

Ha az exnél van ő ugyan úgy hozza magával.

Ha levisszük egy kisallat kereskedésbe mindig addig ül a játékok előtt még nem kap valamit. Nem lenne kötelező vinni de a párom viccesnek tartja az eladók is jól ismerik a kutyát.

Én annak se örülök, hogy a párom és az exe kommunikálnak egymással elvileg csak a kutya miatt, mikor kinél legyen, hogy minél kevesebbet legyen egyedül vagy, hogy ki mennyit sétált vele.

Én minden exem letiltottam az exeim életében se vett részt az ő exük nem azt mondom, hogy tiltsa le de valahogy legyen minimálisabb a kontakt.

A telefonját bármikor a kezembe adja, hogy nézzem meg miről beszélnek.

Oké…

De akkor is egy kutya nem egy gyerek.

Én szeretnék gyereket de kilesz a páromnak a fontosabb a kutya vagy a gyerek?

Azt se hiszem, hogy az exe jelenlegi parját ez nem zavarja.

Az exnél külön szobája van a kutyának.



#kutya #ex #Négylábúgyerek
2021. okt. 26. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Ott nem is biztos,hogy a kutya az amihez igazán kötődnek.A kutya inkább összekötője,hídja a közös programoknak.


Egyébiránt..beteg,menekülj ameddig lehet.8 éves a kutya,ha nagyobb testű az még max él 4 évet.Rendes temetést meg gyászmenetet fognak ezek ott letolni


Én is szeretem a kutyákat,félre értés ne essék.De nem esek át a ló túloldalára.Ha most csak egyiküknél lenne a másik tartás díjat fizetne vagy mi?

2021. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

11-es, te és a hozzád hasonlók ezt soha nem is fogják megérteni. Erősíted a kérdezőt az alaptalan fétékenységben, csak gratulálni tudok hozzá.

Képzeld, lehet egy kutyát úgy szeretni, hogy az ember ne akarja őt örökre elveszíteni, lehet úgy szeretni, hogy soha senki ne tudja pótolni. Nekem tavaly nyáron halt meg egy olyan kutyám, hogy majdnem utána mentem. De ezt te a büdös életben soha nem fogod megérteni. Nincs olyan férfi a világon, aki többet jelentett volna nekem annál a kutyánál.

2021. okt. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

A normális emberek? Nem,alighanem nem fogom.

Van kutyám,szeretem,de a kutya nem a gyerekem.Kirándulni elmegyek vele,kávézóba nem viszem,mert nem egy haver akivel össze futok,és mert oda nem való.Nyaralni és utazni elmegyek vele,de nem viszem étterembe,mert nem a barátnőm/barátom és nem a gyerekem.Mindent megveszek neki amire szüksége van,kiválaszthatja a játékait,de nem kezelem megint csak gyerekként.

Ameddig világ a világ ő kutya marad a szememben.A kutyám.Nem a gyerekem,nem vagyok az "anyja" vagy az "apja",nem vagyok a gyámja.A gazdája vagyok.


És így kerek a világ.Ha elpusztul hamvasztom vagy eltemetem,de nem fogok egy egész gyász szertartást köré építeni.Mert ő megint csak egy állat.


Tudom,most ez a menő,de a szeretetem nem jelenti,hogy valamit ami nem ember azt emberként kezelem majd.És nem,amiért te kb piedesztálra emeled az állatod és elválni sem vagy hajlandó tőle,ha az élet úgy kívánja nem vagy jobb gazda.Nem szereted jobban,és nem vagy nagyobb állatbarát sem.


Egyszerűen orvosra lenne szükseged. :D

2021. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyikük se akart megválni a kutyától így civilizáltan megoldották, ha az zavar, hogy az exével ennyit beszél és jóban vannak csak gondolja arra ha annyira jóban lennének még együtt lennének. Végül pedig a kutya nem fog túl sokáig élni a kérdés hogy ki a fontosabb a gyerek vagy a kutya meg szerintem hülyeség miért ne lehetne vinni mindkettőt valahova, tudnak együtt játszani. Ha ennyire zavar hogy a párod felelősségteljes "csak egy kutyával" és szereti is akkor keress valakit aki nála rosszabb apa lenne...
2021. okt. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Te tudod, hogy szeretnél élni, de én nem akarnék ilyen párt egy életre. A kutyás az külön állatfajta, nem fog megváltozni, és vagy együtt tudsz ezzel élni, vagy nem. Beismerem, hogy én a vagy nem kategória vagyok, kutyabolonddal össze se jönnék, helyből kizáró ok.

De te összejöttél vele. Vagyis fogadd el, hogy neki van egy négylábú gyereke, és még 10 évig így fogtok élni. Ha ez a kutya már nem lesz, valószínűleg fog venni egy saját kutyát, aki csak az övé, és akkor ezt szorozd be kettővel. Lehet, hogy az ex kikerül a képből, de duplázódik a ki a fontosabb, te a gyerek, vagy a kutya.

Te nem vagy kutyabolond, ezt nem fogod érteni. Valószínűleg hosszú távon sok konfliktust fog ez okozni köztetek.

2021. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

te vagy aki furcsa ebben a kapcsolatban. Sokan vannak, hogy nem mukodik a parkapcsolat, de attol a baratsag megmarad. En joban vagyok mind a ket volt pasimmal es a parom sem zavarja, hogy tartjuk a kapcsolatot. O csak az egyik volt exevel tartja a kapcsolatot az meg engem nem zavar.

Amugy o is kutyas, en nem vagyok oda a kutyaert, de elviselem

2021. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Az a kérdés hogy csak az ex zavar vagy a kutya is? Mert az exxel való kapcsolattartást le lehetne redukálni azzal hogy telefonon hívja fel ha akar valamit, elvinni a kutyát vagy megkérdezni mikor viheti el, 5 perc, aztán szia. Nyilván nem minden nap 3szor. De ha maga a kutya jelenléte is zavar akkor jobb ha szakítasz. Én se lennék együtt olyannak aki nem szereti a kutyámat. Mondjuk ez a veszély nem fenyeget,mivel a férjemmel közös a kutya, mi is úgy tekintünk rá mintha a szőrös gyerekünk lenne. De azért nem visszük el kávézóba magunkkal,mivel ő se élvezné,meg nem kap minden nap új játékot feleslegesen
2021. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!