Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erre az indokra mit reagálnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre az indokra mit reagálnál nőként?

Figyelt kérdés

Amikor a párod közli veled hogy nem fog komolyabb lépést tenni és nagyobb házba menni mert úgy érzi minden rá szakad mert most is szinte ő takarít, és te a saját ruháid nem raktad el,(annyira nem becsülöd a munkáját)már egy hete pedig össze hajtotta neked. Neked pedig lett volna időd mert minden nap 2 3 órát játszol mobilon.


(Hiába kértem őt..) 34f


2021. okt. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Hagy. Végre. Ott.

Hányszor kérjünk még? Már kiég az agyunk a kérdéseidtől.

2021. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kuka a nő.
2021. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem reagálnék, mert rendszerető vagyok.
2021. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező neked az FB faladra kellene írni ezeket a kèrdèseket 😆



Pedig Csajod is takarít àm...

...felmossa veled a padlót 😆😆


Amúgy meg egy papucs lehetsz , ha csak itt mersz sirànkozni , neki meg nem mered elmondani.

2021. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen mindegy, hogy mi mit reagálnánk. Az a lènyeg, hogy a te barátnőd mit lèp erre, hogy tudjátok ezt megbeszèlni.


Amúgy meg tènyleg takarodj már innen, mert agyf.. t kapok már tőled meg a nyomorult renddel kapcsolatos nyivákolásodtól.

2021. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Unalmaaaaaass...!! 🥱🥱
2021. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Szarnék rá. Mi dolga van az én ruháimmal? Ki kérte, hogy legyen a szolgám? Nem vagyok egy koszos, rendetlen nő, de azért nálam sem ritka eset, ha épp szanaszét van minden és felgyűlik a munka. Általában eljutok oda, hogy megcsináljam, csak meg kell várni. Aki annyira hiperaktív, hogy ezt nem bírja ki, az felőlem csinálja meg, de tudatosítsa magában, hogy senki sem kérte és nem lett volna muszáj.


Én hálás vagyok a páromnak azért, hogy fel bírja fogni agyilag azt, ha azt mondom valamire, hogy most nincs kedvem, majd csináljuk meg később. És nem pattog, nem önállósítja magát, hanem foglalkozik mással. Nem szoktuk hónapokig húzni ezeket a dolgokat sem, de ha valaki nem bír pár napot, esetleg egy hetet várni, az keressen magának hobbit inkább, ne engem bosszantson dolgokkal, amiket nem is akartam ráhagyni, csak egyszerűen én szeretném később megcsinálni.

2021. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Óbmeg... de komolyan, szerencsétlen csaj.
2021. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!