Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 250 ezer forintból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250 ezer forintból meg lehet két embernek élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 10:54
 61/114 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki lehet hozni ha nincsenek nagy igényeitek.
2021. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
50%

"Azert nem tartanak el mert szerintem nem akarnak. Rendszeresen jártak Thaiföldre nyaralni, egymasnak vettek Peugeot autókat szulinapra"


Ez elég nagy baj, jogilag is igényelheted az eltartásodat, mert kötelesek rá. Főleg ha a párod rendőr, nem értem, mért nem mondja neked ezt.

Menj be a gyámügyre, hogyan kell ezt intézni!

2021. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
100%
59: Sajnos ezek a szüleid anyagi helyzete miatt valóban nem járnak. Hiszen könnyen megtehetnék, hogy bérelnek neked egy lakást piaci áron, vagy akár vesznek egyet. Azon gondolkodom, bűncselekmény is lehet, hogy nem tartanak el, amíg tanulsz, nem biztos, hogy csak polgári peres téma.
2021. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
77%
63 mivel nagykorú azt csinál amit akar.
2021. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
28%

"Egebkent itt senki nem tud olvasni? Xd az illeto elmondta nem is egyszer h nem tudja az orarende melle besuriteni a munkat. en megneznem ti h dolgoztok este úgy h masnap reggel mentek vissza suliba."


Úgy beszéltek, mintha más nem járt volna egyetemre.


Van diplomám, drágám. Kapásból kettő is. Nem kell előadni a mártírt, heti 20 órát simán lehet dolgozni mellette. Az már önmagában 100 K

2021. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem értem a kérdezö miért nem halaszt valamelyik szakon?
2021. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
100%
Én is suli mellett nyomtam, volt, hogy éjszakás műszakban diákmunkán. Másnap pedig berongyoltam suliba. Hetente 3 napot be lehet vállalni így. A diákmunka rugalmas.
2021. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
93%
#65 én azt ertem, de a munkat te h hozod össze, ha reggeltől estig benn vagy egyetemen és 70kmre laksz attol a varostol ahol tudnal munkat vallalni? Ez nem martirkodas hanem egy kva szr helyzet. Én nem tudom te h gondolod h lehet azt osszehozni h adott esetben 7-8ig benn vagy utana elmész dolgozni majd mész reggel nyolcra masnap vissza
2021. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
91%

64: Nappali (talán nem csak nappali) tanulmányok mellett ugyanaz a jogi státusza, mint a 18 éven aluliaknak, szülei tartásra kötelesek, ennek elmulasztása bűncselekmény.

[link]

2021. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
34%
Hat nalunk a parom most 230-at keres, en tanulok, 35ezer a szoctamom, + otthonrol kapok heti 3 ezret kajapenznek. 40 ezer + rezsiert berel a baratom szobat, kocsit is tart fent. Nem teljesen kozos kassza van,a nagy reszet a dolgoknak o fizeti, en ha megjon a szoctam allok 1-2 programot, valamint ugye hetente 3 ezerert veszek kajat :D Eleg sokat fozok, igy havi 50-bol kijon kb a kosztpenz. Igazabol mi jol megvagyunk belole, ebben a honapban voltunk mar etteremben, 3x koktelozni/uditozni, neha rendeltunk kajat, voltunk moziban, jovohetvegen Pestre megyünk buliba, a baratom most meg egy kulfoldi utazason van. Emellett marad meg nyelvi orakra, edzoteremre meg egy uj tanfolyamra is penze. En kicsit szerenyebben vagyok, de azert en is tudok minden honapban ruhakat vagy "luxus"koztikumokat venni, netrol rendelni dolgokat. Most viszont en is vallalok kb kethetente hetvegen melot, hogy az extra dolgaimat tudjam finanszirozni (hajtrimmelot akarok venni+ oktoberben kozosen akarunk utazni). Ezeket csak azert irtam le, hogy lasd, hogy nem lehetetlen ennyibol elni, tenyleg nem lesz ereszd el a hajam, de nem erzem, hogy olyan rosszul elnenk. Mondjuk hozza kell tenni, hogy nem cigizunk es nincsenek ilyen luxus hobbijaink sem. Szerintem a kajan tudsz nagyon sokat sporolni, ha nezed az akcios ujsagot, meg tenyleg az idenyzoldsegekbol kell valogatni. Az is segit, ha otthonrol tudsz egy kis alapveto elelmiszert hozni, pl egy-egy kilo krumpli, teszta, repa, hagyma. Tudom, hogy ket helyen tanulni egyszerre szivas, en is csinaltam, de hidd el, ha csak havonta egy vasarnapot diakmelozol akkor mar az is sokat segit.
2021. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!