Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hasznos szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznos szerintetek egy kapcsolatra nézve?

Figyelt kérdés
Amikor a pár egy olyan házban lakik amire nincsen kiadásuk, egyedül csak a villany számla illetve 80%-van főzni sem kell nekik.
2021. máj. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mamahotelban élnek?
2021. máj. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor kèrdezed mèg meg?

Ezerszer leírtak már, hogy nem, egyáltalán nem jó dolog, mert nincs igazi önállóság.

De mindegy is, úgy sem szakadsz le anyuciról.

2021. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jahh ez a kérdés nekemis rémlik :D tök mindegy mit írunk, úgyse fogadjátok el az ellenkező véleményt és kifogod még írni 20x, abban reménykedve, hogy valaki majd ad neked önigazolást, hogy ez bizony jó dolog. Közlöm akkor: nem az. Mamahotelben lakni 20-22 éves korig oké, amíg mondjuk tanulsz, utána gáz. Gáz magadra nézve és a kapcsolatodra is nézve. Főállásban dolgozó ember még ha nagyon keveset is keres, egy szobát kitud bérelni és megtanulhat önállóan élni, én is 18 évesen költöztem el amikor először munkahelyem lett és nettó 140 ezret kerestem, 60ért béreltem szobát. Áldom az eget, mert mire 20 lettem már tudtam magamra főzni, számlát fizetni, lakást rendben tartani.


22L

2021. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!