Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem érzem jól itt magam? Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Össze költöztünk 3 hónapja, nekem azóta nem jó itt, meg az első héten azért jó éreztem magam. Azt hittem hogy majd megszokom és jó lesz de nem 😔
2021. ápr. 6. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj?
2021. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az összes ilyen mögött az van, hogy nem a hellyel van bajod, hanem azzal, akivel együtt élsz. Ha nem így érzed, akkor csak annyi történt, hogy elfojtod, lenyomod a tudatalattidba, ezért érzel mást rossznak ott.
2021. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg csak a hellyel van bajom. Nem tudom mi nem tetszik itt semmi.

Párommal nagyon jól megvagyok szeretem őt ő is engem.

2021. ápr. 6. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ezt érdemes lenne őszintén megbeszélni, feszült leszel előbb-utóbb.
2021. ápr. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

De mi a bajod a hellyel?


Nála éltek? Az ő lakásában? Vendégnek érzed magad? Úgy érzed nincs beleszólásod, mit csinálhatsz?... stb.

Mi a baj?


Nálunk is én költöztem hozzá, és eleinte de utáltam, hogy fehérek a falak és fekete a bútor, de rájöttem, hogy

- fehér fal költözéskor tök praktikus, csak végigszaladtunk rajt a festékkel és kész, nem kellett a színnel játszani

- fekete bútoron sokkal kevesebb minden látszik meg, mint a világos színűn


Áthidaló megoldásként vettem "csajos dolgokat", szőnyeg, gyertyák, zuhanyfüggöny, színes vackok az üres polcokra - ízléses, elvontabb, zömmel kék-türkiz színekben - és feldobtam vele a "férfilakást".

Neki is tetszik, nekem is.

2021. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!