Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kesett 3 napot, csinaltam ma...

Kesett 3 napot, csinaltam ma egy tesztet es pozitív lett. Nagyon boldog vagyok. Ez már 100%? Ha igen, mit csinaljak? Mikor menjek orvoshoz? Mit egyek? Milyen vitamint szedjek? Es hogy mondjam meg a paromnak?

Figyelt kérdés

Mar keszulunk egy jo ideje a babara!De szeretnem felejthetetlene,romantikussa tenni!!!

Koszonom a valaszokat elore is!!!:-)


2008. febr. 6. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok! Azt, hogy a párodnak hogy mond meg, neked kell tudnod. Én mindig vele csináltam a tesztet, együtt izgultunk, gondoltam, így a jó, elvégre együtt csináltuk :-) Orvoshoz az ember rögtön elszaladna, de elvileg ráérsz, ha kb. két hetet késik a mensid. Mert még olyan icurka-picurka, hogy lehet, hogy nem is látszik, és akkor csak izgulsz. (De én se bírtam ki :-)) Szóval jó babavárást kívánok!
2008. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm ebédkor desszert helyett egy cumit tett az asztalra. :-)

Egy hetet várhatsz a dokival, akkor már látni is lehet valamit az uh-n.

A vitamin dologban elég eltérőek a vélemények, az elevitet nemigen javasolják ezen az oldalon. Ezt a dokiddal beszéld meg.

Gratulálok, jó egészséget kívánonk nektek!

2008. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is gratulalok! Szerintem csomagold be 1 kis ajandekdobozba a pozitiv tesztet,es ugy add at neki..:) sok sikert!
2008. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Gratulálok a babához!Nagyon irigyellek is érte és minden jót kívánok nektek!!!!!

Menjetek el valahová vagy otthon egy finom vacsi után hallgassatok zanét stb.Vegyél valami apróságot a babának,előkét,cipőcskét,stb.,csomagold be,add neki és mondd,h erre hamarosan szüksége lesz a babátoknak.

2008. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na majd megkapom, hogy én leszek a kérdésed megválaszolásának a fekete báránykája!

Sajnos a teszt nem 100%, szerintem menje el 2 hét múlva a dokidhoz és ha ő is azt mondja, hogy igen, ott a babátok, akkor örülj neki! Nehogy csalódás érjen!!

Szorítok, hogy minden rendben legyen és babás legyél!!

2008. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy megnyugodj csinálj még egy tesztet, én 4 nap alatt 13-at csináltam. :)

A párodnak pedig szerintem tök jó ötletet adtak az előttem szólók, bár én nem bírtam ki és telefonon elmondtam, már bánom!:( Úgyhogy nagyon készülj rá, és tedd felejthetetlenné!

2008. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A negatív teszt az hazudhat,viszont a pozitív az nem!Persze én is csináltam másnap reggel mégegyet,hogy biztos legyek (nagyon halvány volt a második csík)! Szóval gratulálok!!!Nekem a teszt becsomagolása és átadása tetszik,az eredetibb,mint a megszokott cipőcske!:)Én a mensi elött 2 nappal csináltam az első tesztet,mert a tüneteim megvoltak már és ct vizsgálatra kellett mennem!Ott megkérdezték terhes vagyok e,mire mondtam lehet,sőt!Így a ct elmaradt,délután teszteltem!Este a párom kérdezte mit mondtak a ct-n,így közöltem,hogy elmaradt,mert terhes vagyok!De én is a tesztet adtam volna neki,ha nem így alakul!:)

19 hetes kismama

2008. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a terhességi teszt papírját elolvasod végig, figyelmesen, akkor ott szerepel, hogy a + tesz még nem jelenti azt, hogy babát vársz. (Lehet ciszta, vagy szerencsétlenebb esetben akár méhenkívüli terhesség is.)
2008. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Először is gratula. Ha a terhesség nem is 100% de 99% szerintem :)) Kérj időpontot ultrhangra, (nőgyógyásza válogatja, hogy ki mikor javasolja az utlrahangot, én olyanról is hallottam, hogy 8 hetes terhesség előtt nem érdemes menni. Merthogy akkor már biztosan lehet a szívhangot észlelni. Szerintem próbálj meg kérni egy időpontot tőle illetve ultrahangra, és akkor meglátod mit mond. Lehet, hogy azonnal berendel.


Vitamin: Van több fajta terhesvitamin, Elevit, Gravida. Ezek nagyjából egyforma összetételűek, de nem olcsóak. Folsavat mindenképpen szedjél, azzal megelőzhető a nyitott hátgerinc. Enni sok gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiörlés gabonából készüt kenyeret. ne fűszerezz, főleg ne sózz nagyon.

2008. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!