Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor már menekülnék itthonró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már menekülnék itthonról,amikor ő is itthon van,és nem érzem jól magam a közelében az már régen rossz ugye?

Figyelt kérdés
Ő még szeret engem,viszont évek óta nem ér hozzám,én sem hozzá. Együtt éltünk 5 évig,aztán elhagytam,mert nem bírtam szex nélkül. Összejöttem egy másik férfival akivel 3 évet éltünk együtt. Szakítottunk,majd mivel nem volt hová mennem,vissza fogadott az ex,hogy itt lakjak. Főzök rá, takarítok, bevásárolok stb. De nem tudok vele egy ágyban aludni,így a nappaliban alszom. Egyszerűen nem tudok mellé befeküdni. Nem az,hogy undorodom,de nem tudnék vele szexelni a világ minden kincséért sem. Igényes,szép, jóalakú nő vagyok,de ő sem kíván engem. Ráadásul már ott tartok,hogy amikor itthon van,én elmegyek inkább autózni vagy kirándulni. Rá sem tudok nézni. Ezt gondolom nem lehet már visszafordítani ugye? Hálából ne maradjak itt vele örökre? Akkor a szexről le kellene mondanom és a boldogságról is. Pedig én nagyon szexuális beállítottságú vagyok. Sajnálom őt itthagyni. ☹️
2021. márc. 10. 15:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csöves. Megvan mindenem. Van pénzem is lakást venni. De az előző párom karácsonykor majdnem agyonvert,ezert eljöttem onnan karácsonykor.
2021. márc. 10. 22:15
 12/12 anonim ***** válasza:

A ferfit sajnalod, hogy mi lesz vele? Vagy kutyastol, megszokasostol a hazat?

Azt teljesen ertem, ha valakit nagyon szeretsz, nagyon nagy osszhang van, de kizarolag barati, es nem birnal tobbe szexelni. De azt irtad, vele lenni sem birsz. Innentol nem vilagos, mit sajnalnal.

2021. márc. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!