Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök gügyögne a kutyával? Most hogy mindketten itthon vagyunk, kezd az idegeimre menni.

Figyelt kérdés

,,Így szépségem, úgy szépségem...Hát hogy vagyunk ma? Finom volt a reggeli?.."és még sorolhatnám...


Nemrég költöztünk össze, nem tudom, hogy a home office hozta-e ki belőle, de munka közben a szüneteiben mindig neki áll valamit gügyögni a kutyának. Ráadásul egy rozzant, idős mopszról van szó...egy éve van csak vele. Amúgy meg minden de szép biztos nem. Mindig valami hülye pofát vág.


Hogy állíthatnám úgy le, hogy ne bántsam meg?


2020. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Zavarna. Mondjuk a kutya is. Macskás pasi vagyok.
2020. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
45%

Ugyanaz, mint egyes. :D


Szóval, asszem, hogy a csajodnak hiánya lehet emberi kapcsolatokból.


Szerintem jobb, ha megmondod neki, hogy ettől frászt kapsz.

2020. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Édes kis dög és jól meg van nevelve. Hadd gügyögjön. Az a halálom viszont, mikor valaki a neveletlen, csefletős vagy agresszív dögjét pátyolgatja és mindent megenged neki, mintha szent állat lenne. Az gusztustalan.
2020. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom...mindenki máshogy viszonyul az állataihoz.

Nekünk volt egy német dogunk (kan, fénykorában simán megvolt 75kg), nem volt hiányom akkor se emberi kapcsolatokból, de a kutyának aki szinte családtag volt én is gügyögtem és babusgattam (mondjuk úgyis viselkedett sokszor mint egy nagy öleb😁), simán mondtam neki hogy aranyszívem stb.😂😂

Nekem ez nem fura,máaok meg a gyerekeknek gügyögnek,én inkább kutyáknak😂 de ha téged ennyire zavar akkor udvariasan kérd meg hogy ne gügyögjön ennyit.

2020. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Én a macskámnak csinálom ezt de teljesen önkéntelen, ha meglátom a jószágot már ömlik is belőlem ez a baromság és csak 1 perc múlva kapcsolok, hogy úúú baaazzz. Nem tudom hogy lehet leszokni róla. De a barátomat nem idegesíti és ha ő csinálja az engem sem.

Viszont ha valaki mondjuk ugyan ezt egy kisbabával csinálja, na az rohadt idegesítő. Viszont én alapból nem bírom a gyerekeket. Az írásodból az jön le, hogy te ezt a kutyát nem bírod, szóval itt lehet a kutya elásva (hahaha).

2020. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5


A macskád meg gondolja: "ezt a hülyét!" :D

2020. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

Engem ez nőként is zavarna. Én szeretem az állatokat, mindig volt kutyánk, macskánk, de egy, az állatnak nem bent van a helye, kettő, rosszul vagyok töle, amikor vki úgy kezeli az állatot mintha ember lenne. Akármit mondotok, ez nem normális.


Simán mondd meg neki, hogy ez kutya, nem ember, nem kell neki gügyögni.

2020. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a kapcsolatok. :) Lesz még rosszabb is.
2020. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. A baratom es en is gugyogunk a macskaknak, mint valami debilek.
2020. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
7 Miert, te gugyogni szoktal embereknek, vagy mi? Az allatokat pont, hogy igy kezelik allatkent, a gugyoges az aranyossagra reakcio, nem arra, hogy ember vagy allat, a babanak is azert gugyognek, mert olyan kis cuki. (Mar aki szerint.)
2020. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!