Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök gügyögne a kutyával? Most hogy mindketten itthon vagyunk, kezd az idegeimre menni.

Figyelt kérdés

,,Így szépségem, úgy szépségem...Hát hogy vagyunk ma? Finom volt a reggeli?.."és még sorolhatnám...


Nemrég költöztünk össze, nem tudom, hogy a home office hozta-e ki belőle, de munka közben a szüneteiben mindig neki áll valamit gügyögni a kutyának. Ráadásul egy rozzant, idős mopszról van szó...egy éve van csak vele. Amúgy meg minden de szép biztos nem. Mindig valami hülye pofát vág.


Hogy állíthatnám úgy le, hogy ne bántsam meg?


2020. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Vau, vau. 😄
2020. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
majd ha lesz gyereke ez megváltozik
2020. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskámnak magyarázok, ha kell ha nem, de mentségemre szóljon, hogy ő " vissza is beszél" :D igaz én csaj vagyok, de ha más csinálja ezt a kis állatkájával engem nem zavar. Inkább aranyosnak tartom.
2020. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos dolog, már csak azért is mert láthatod rajta hogy szereti a kutyust és törődik vele. Persze el tudom képzelni hogy 0-24-ben picit idegesítő lehet. Max kérd meg hogy ne csinálja annyit ha nem bírod ki.
2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%

Én azt utálom, mikor beszélgetés közben kezd el gügyögni valaki az állarnak, az én mondatom kellős közepén, le is szrja, hogy éppen beszélek, mert közölni kell a kutyával, vagy a macskával, vagy a tetves kölykével, hogy "Jaaaaj, de cuki vagy! Hát hogy lehet ilyen aranyos arcod?!"... A mi kutyánk meg eleve nem sertepertél állandóan körülöttünk, fekszik, nyugszik, igazi tünemény! Természetesen ha odajön, akkor puszilgatom, szeretgetem, vakargatom (szép nagy, 35 kilós akita), de sokszor hallom azt is,hogy a barátom kinn a konyhában cuppog bele a szőrébe és ugyanúgy gügyörészik, ahogy én! 😄

Szerintem normálisan, egyenesen kérd meg a csajt, hogy vegyen egy kicsit vissza ebből, és kész! 😊

2020. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
A kutya szép, te vagy ronda 😁
2020. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Engem se zavarna ha a barátom így beszelne a cicáimmal.En is így beszelek a cicáimmal.Igaz hogy Lucifernek(nem vagyok sátánista nyugi csak tetszik ez a név)a másikat Guccinak hívjak de én becézgetem őket pl szerelmem,életem hercegeim meg ilyenek és ez nem zavarja a páromat de apamat nagyon.Ő utalja a cicákat ő vérbeli kutyás ezért már attól is a falra mászik ha macska nyávog
2020. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. ápr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a napi 8-10 gunyogest senki sem tudná elviselni mindegy hogy az most férfi no az apja anyja tesoja vagy barátja 😅😂


Figyi csak mond el neki normalisan hogy halkabban mert már idegesítő mint a Dóra kalandjai 😅😂

2020. ápr. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%

De amugy igy nem illenek ossze a nevek az egyik lucifer a masik meg gucci vagy mi.... a masik lehetett volna gabriel... főleg ha amugy sokat harcolnak... 😂😅 (gabriel volt az angyal aki levetette lucifert a mennyekböl aki hullócsilagként zuhant az égen) mellesleg a lucifer fenyhozot jelent... valamint inkabb regi romai-görög isten mint ordog...

lényegeben a Venust neveztek el így.... és ellenben a venus istennővel férfiként volt inkabb jellegzetes) (persze ebben az időben nem voltak tisztában a naprendszerrel a venus bolygót alapból is sokkal kesobb neveztek el annak...sőt abban az időben a Vénuszról azt hittek hogy két égitest ezért is volt esthajnal csillag mert volt hajnali és esti fázisa amiről azt hitték hogy két külön dolog)

2020. ápr. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!