Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök gügyögne a kutyával? Most hogy mindketten itthon vagyunk, kezd az idegeimre menni.

Figyelt kérdés

,,Így szépségem, úgy szépségem...Hát hogy vagyunk ma? Finom volt a reggeli?.."és még sorolhatnám...


Nemrég költöztünk össze, nem tudom, hogy a home office hozta-e ki belőle, de munka közben a szüneteiben mindig neki áll valamit gügyögni a kutyának. Ráadásul egy rozzant, idős mopszról van szó...egy éve van csak vele. Amúgy meg minden de szép biztos nem. Mindig valami hülye pofát vág.


Hogy állíthatnám úgy le, hogy ne bántsam meg?


2020. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész család gügyög a cicának. Biztos neked is van számára idegesítő szokásod. Egy kapcsolat kompromisszumokkal jár.
2020. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem idegesít, ha valaki beszél az állataihoz, akkor sem, ha gügyög, de vannak kivételek.

Van, akinek nagyon sipítozós a gügyögő hangja, meg van az a hülye hanglejtés (nagyon magasról indít, és nagyon mélyen fejezi be a mondatot) amitől az összes idegszálam felborzolódik, főleg ha el is nyújtja a szavakat. Tőlük olyankor is kivagyok, mikor gyerekhez gügyögnek, ugyanúgy fülsértő.


Valamiért az is idegesít, aki gügyögés közben saját magát az állat anyjának/apjának, az állatot a szerelmének, egyetlenének és hasonlóknak nevezi. Magam sem tudom, miért. Pedig nem vagyok az a fajta, aki szentségtörésként éli meg, ha egy állatot emberhez hasonlítanak. Ettől mégis olyan "verbális fajtalankodás" érzésem van.


Én is beszélek anyáméknál a macskákhoz, kutyákhoz, néha gügyögök is. Megkérdezem őket, mit csinálnak, meg mikor kihúzzák magukat, pózolnak, és tündéri pofával néznek, megdicsérem őket, hogy csinosak. Többnyire egy-egy mondatot mondok, monológokat nem adok elő nekik.


Szólj a barátnődnek valahogy kíméletesen, hogy mérsékelje ezt a megnyilvánulást, mert nem olyan kellemes a fülednek. Mi mást tehetnél? :) Aztán vagy sikerül neki, vagy nem.

2020. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
Neked eleve a kutyával van bajod. Már ahogy irsz is róla.....rozzant, idős. Ha jól sejtem, a kutya valami menhelyről, vagy rossz körülmények közül kerülhetett oda, mert azt írod, hogy 1 éve vannak együtt. Miért fáj az neked, ha egy öreg rosszéletű kutya napjait szebbé teszi? Azt hiszem, nagyon csúnya vitáink lennének ezügyben, és a végén te húznád a rövidebbet.
2020. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!