Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy jobban érzem magam itthon a férjem nélkül?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nem hiányzik, de sokkal szabadabbnak érzem magam, nem kell másra figyelni, alkalmazkodni.

Normális, ugye?

Még nem vagyunk együtt 3 éve.


2020. okt. 14. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem megfelelő emberrel való kapcsolatban normális.
2020. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
6 év múlva már pezsgőt bontasz, ha 2 napnál többre lelép.
2020. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen normális, én is jobban érzem magam a férjed nélkül. Nekem ő nem hiányzik kicsit se. Nem kell hozzá alkalmazkodni, nem kell rá figyelni, alkalmazkodni hozzá.


:D

2020. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
3 év után még nem sikerült az összecsiszolódás? Az normális, hogy jól esik kis egyedüllét, de az okok nekem nem tetszenek.
2020. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez az érzés benned rendszeres, akkor azt jelenti, hogy bizonyos tulajdonságait nem tudod elfogadni.
2020. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén néha én is így vagyok vele. Ha több napig elvan hiányzik, de ha csak egy egy napokra marad ki én is lenyugszom - nem kell hozzá alkalmazkodni, főzni neki, nem veszünk össze azon hogy épp hogy viselkednek a gyerekek, és így magamra is több időm én energiám marad. Ki ne örülne ennek rövidtávon? De csak rövidtávon. Nyilván ettől még szereted őt ahogy én is, de mindenkinek jól esik egy kis kuckózás.
2020. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem az oké, ha néha szeretnl egyedül lenni és élvezed, ha nincs otthon senki. De ha azt érzed, hogy a férjed mellett alkalmazkodnod kell sok mindenhez olyan szinten, hogy ez tényleg nehezedre essen, az szerintem kicsit fura.

Én is örülök néha, ha este pár órára elmegy a párom, főleg ha sűrű napom volt és sok emberrel találkoztam és egyedül akarok lenni, mert elég introvertált vagyok, és megőrülök, ha nem tudok tök egymagam pár órát eltölteni egy héten, de nem azért örülök neki, mert nem tudom elengedni magam mellette vagy úgy érezném, meg kell neki felelnem, mikor a közelemben van.

2020. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy alkalmazkodni szeretnél valakihez és megfelelni neki nem a kapcsolat vagy a férj hibája. A szimpla megfelelési kényszer alapvető emberi tulajdonság sajna nem lehet rajta változtatni. Én is ilyen vagyok állandóan megakarok felelni neki. Es ez nyilvan teher. Most akkor szaltisak?
2020. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nemcsak en vagyok igy, de a ferjem is sokkal kisimultabb lesz, mikor egy hetre ( marmint Covid elott) hazalatogatok. Szuksegunk van sajat terre is.
2020. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 Ne mondd már, hogy nem lehet a megfelelési kényszeren változtatni, hogy a viharba ne lehetne. Nehéz, de megfelelő önismerettel teljesen leküzdhető dolog.
2020. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!