Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor már menekülnék itthonró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már menekülnék itthonról,amikor ő is itthon van,és nem érzem jól magam a közelében az már régen rossz ugye?

Figyelt kérdés
Ő még szeret engem,viszont évek óta nem ér hozzám,én sem hozzá. Együtt éltünk 5 évig,aztán elhagytam,mert nem bírtam szex nélkül. Összejöttem egy másik férfival akivel 3 évet éltünk együtt. Szakítottunk,majd mivel nem volt hová mennem,vissza fogadott az ex,hogy itt lakjak. Főzök rá, takarítok, bevásárolok stb. De nem tudok vele egy ágyban aludni,így a nappaliban alszom. Egyszerűen nem tudok mellé befeküdni. Nem az,hogy undorodom,de nem tudnék vele szexelni a világ minden kincséért sem. Igényes,szép, jóalakú nő vagyok,de ő sem kíván engem. Ráadásul már ott tartok,hogy amikor itthon van,én elmegyek inkább autózni vagy kirándulni. Rá sem tudok nézni. Ezt gondolom nem lehet már visszafordítani ugye? Hálából ne maradjak itt vele örökre? Akkor a szexről le kellene mondanom és a boldogságról is. Pedig én nagyon szexuális beállítottságú vagyok. Sajnálom őt itthagyni. ☹️
2021. márc. 10. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Semmi méltóság nincs ebben a sztoriban, szerintem jobb, ha lelépsz.
2021. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért? Nem tudok vele lefeküdni és fordítva. Gondoltam rá hogy újra kezdjük,de ez inkább egyre rosszabb.
2021. márc. 10. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Tehát szexelni nem akarsz, undorodsz tőle, de a lakhatás kell... nos igen, ez már régen rossz.
2021. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell a lakhatás. Azon vagyok hogy elmenjek innen. Saját lakást szeretnék venni. És mi az hogy szexelni nem akarok? Miért csak szexért cserébe van lakhatás? Csomó pénzt leteszek ide! Nem K... Vagyok hogy szexért cserébe lakom itt. Vásárolok havi 80 ezerért kb,takarítom a nagy házat, főzök,teli rakom a hűtőt,a kutyákkal foglalkozom stb!!!!!
2021. márc. 10. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Az 1nek igaza van!

Ott vagy vele, mert nem tudtal hová menni, meg talán elfogadható. De nem tudsz vele egy légtérben se maradni!!! Én már rég elhajtottalak volna/leléptem volna. Ennek semmi értelme sincs. Se párként se lakótarsként nem tudsz vele megférni. Jobban jártok mind a ketten ha elmész onnan,amint van hova.

2021. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Azóta sincs hová menned lakni, vagy miért vagy vele?
2021. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szexelned, erről szó sincs, de te is látod, hogy ennek a "kapcsolatnak" semmi értelme. Azt pedig te írtad, hogy nem volt hová menned, ezért ő visszafogadott. Lakótársak vagytok, próbáld meg minél hamarabb lezárni, hogy mindketten új életet tudjatok kezdeni.
2021. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne visszafordítani? Lakótársként fogadott vissza, ami egy mindkettőtöknek kínos átmeneti állapot, ez alatt neked az elejétől arra kellett volna törekedned, hogy mihamarabb elköltözz, főleg, hogy egy normális haveri kapcsolat sincs köztetek igazán. Hacsak nincs már folyamatban a lakásvásárlás, jobb lenne albérletbe menni, amint tudsz.
2021. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt baráti kapcsolat köztünk,de ahogyan vissza költöztem,ez tönkre menni látszik. És borzasztóan sajnálom.
2021. márc. 10. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát amikor már eléggé kihasználtad és a saját lábadra tudsz állni, vagy át bírsz liánozni egy másik fickóhoz, akivel akár szexelhetsz is, akkor majd úgyis lelépsz. Hol itt a kérdés? Azért vagy ott a nappaliban, mert csöves vagy. Ennyi.
2021. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!