Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt lennétek valakivel ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek valakivel ha?

Figyelt kérdés

Lennétek egy olyan emberrel akitől elkaptok dolgokat?

Az exemtől elkaptam egy betegséget,kiütések jöttek ki rajtam és fájt a hasam és ment is.

És ezek mindig csak akkor álltak fenn mikor együtt voltunk,mikor nem akkor nem volt semmi.

Most újra össze akar velem jönni én nem igazán gondolom jó ötletnek.

Ti mit tennének?



2021. febr. 9. 14:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8-as 9-es

Elmentem orvoshoz és a diagnózis candida volt.A bőrön jelentkező gennyes kiütések meg a has puffadás ennek a tünetei.

Az elején nem tudtam,hogy miért van ez nála de aztán elmentem hozzá és konstatáltam,hogy nem lakik valami higiénikus környezetben és akkor szakítottam is vele rögtön,a szemelyisegzavara pedig még csak hozzátesz egyet,mert az sem valami jó.

Semmi baj az immunrendszeremmel,néha elkapok pl influenzát meg a mandulám szokott begyulladni,de ilyenem még sose volt.

2021. febr. 9. 15:36
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha voltál vele orvosnál azt nem mondta, hogy milyen betegség? Mert ha a tünetek elmúltak az még bármi lehet, autoimmun betegségtől allergia (mondjuk paplanhuzatra, állatszőrre vagy csak nemtúl higiénikus a lakás), esetleg ettél nála a hűtőből romlott ételt vagy bármit. Kinyalatta veled az ánuszát és az ecoli baktériumtól fostál...


Ezernyi lehetőség a magyar egészségügy meg nem covidos időkben sem arról volt híres, hogy bőven méri a szerológiai vizsgálatokat, mert drága (és a gyógyszergyáraktól sem esik le pénz), macerás és időigényes is. Ránéz, kérdez kettőt aztán már írja is az ágyúval verébre széles spektrumú antibiotikumot, aztán ha meghalsz MRSA-ban vagy más hasonlóban, akkor járulékos veszteség vagy, lehet, hogy még a covid áldozatai közé is bekerülsz, mint alapbetegség nélküli fiatal.

2021. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

"meg a mandulám szokott begyulladni"


HIV vírusra azért szűresd le magad.

2021. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
most ezzel azt akarod mondani, hogy a pasid olyan mocsokban el, hogy fertozeseket kap el es ad at neked? eleve egy ilyen emberrel ossze se jonnek.. milyen ‘nem tul higienikus kornyezet’ kell ahhoz, h borbetegsegeket kapj? kb csovesnek kell lenni hozza.. fuj
2021. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"nárcisztikus személyiségzavara van és állandóan manipulál és zsarol engem"

"nem lakik valami higiénikus környezetben"

Tehát a pasi szutykos és zsarol is téged.

Írd már le miért jó neked egy ilyen partner.

Tényleg nem tudok másra gondolni, mint hogy baromi jól néz kis és népszerű.

2021. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy jó nekem.Tavaly óta nem vagyunk együtt és nem is szeretnék csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2021. febr. 9. 17:14
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem népszerű amúgy,csak dolgozni jár ki szinte.
2021. febr. 9. 17:14
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gondolkodsz azon, hogy újra összejöjjetek, akkor mi értelme a kérdésednek?

Másrészt:

Ki akarna összejönni egy szutykos zsaroló emberrel?

2021. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A nárcisztikus személyiségzavar az idei év aspergere.
2021. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!