Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt lennétek valakivel ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek valakivel ha?

Figyelt kérdés

Lennétek egy olyan emberrel akitől elkaptok dolgokat?

Az exemtől elkaptam egy betegséget,kiütések jöttek ki rajtam és fájt a hasam és ment is.

És ezek mindig csak akkor álltak fenn mikor együtt voltunk,mikor nem akkor nem volt semmi.

Most újra össze akar velem jönni én nem igazán gondolom jó ötletnek.

Ti mit tennének?



2021. febr. 9. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért kínoznád magad újra vele? Ennyire menő pasinak tartják a barátnőid?
2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a páromtól kapnék el állandóan valamit, akkor hótziher, hogy elküldeném kivizsgálásra.

De egyáltalán miért gondolkodsz el rajta?

2021. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

#2

Azért gondolkodik, mert menő pasi a pasija.

A legtöbb nő bármit bevállalna, csak népszerű pasija lehessen. A kérdező még az állandó betegséget is bevállalja.

2021. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Ugye ez valami költői kérdés? 😂 Komolyan felmerült a gondolat, hogy együtt legyél vele!???

Aranyból van a farka? Vagy van az a pénz??? 😂

2021. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha náthát, influenzát vagy ilyesmit akkor simán :D Nemi betegségnél nyilván kitenném a szűrét.
2021. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha elkaptad tőle, akkor te is tovább fogod adni a következőnek.
2021. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3-as, egyáltalán nem így van ahogy írod és megköszönném ha az általánosító szöveged nem rám vetítenéd ki 😃

Nem fogom leírni az egész sztorit, lényegében annyi,hogy nárcisztikus személyiségzavara van és állandóan manipulál és zsarol engem.De köszönöm azért amit írtál csak sajnos rám nem illik de egy próbálkozásnak jó volt.


6-os,már kigyógyítottam magam belőle,nem nemi betegség volt,orvoshoz elmentem vele és azóta már nincs semmi panasz szerencsére.

2021. febr. 9. 15:25
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

A Földön kétszámjegyű lenne a párok száma, ha mindenki azonnal szakítana, ha a másiktől elkapott valamit.

Tudod, a betegséget az ember nem akarattal kapja el, és nem aljas rosszindulatból terjeszti. Oké, van kb. egy tized ezreléknyi kivétel, de semmi több. Aki az életét nem egy germetikusan lezárt, csíramentes szobában éli, az előbb-utóbb el fog kapni valamit. Ha pedig elkap valamit, akkor akaratán kívül is továbbadhatja.

Persze, nem irreleváns, hogy mi az a betegség. Mondjuk a trippernél azért kicsit gáz. No, ott sem maga a továbbfertőzés az igazi gond, hanem az, ahogyan azt ő elkapta.

2021. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

"lényegében annyi,hogy nárcisztikus személyiségzavara van és állandóan manipulál és zsarol engem"

Most akkor fertőzés, vagy személyiségzavar?

Egyébként nem lehet, hogy a te immunrendszered harmatgyenge?

2021. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

#8 de ő leírta, hogy miért szakítottak.

És nem ez a betegség volt az oka.

Hanem nárcisztikus személyiség zavar, manipulálta, és zsarolta.

És mivel ezért szakítottatok ennek következtében én nem is mennék vissza hozzá.

2021. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!