Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért esik ennyire rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ennyire rosszul, hogy a barátom nem ajánlotta fel, hogy kifizeti a szerelőt? Többi lent

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, fél éve együtt is élünk az ő lakásában. És elszakadt a mosógép tömítése, amikor én mostam es az alkatrész meg a szerelés nem volt olcsó, ami az én fizetésem egy ötödet jelenti, az övének kb az egy húszadat. Azt nem lehet tudni, hogy mitől szakadt el a tömítés, de amúgy 8 éves már ez a mosógép... Mindegy, azonnal mondtam, hogy természetesen kifizetem a felét. Aztán ma jött a szerelő és megcsinalta, én nem voltam ott, a barátom fogadta és miután megcsinalta a szakember és elment a barátom elkezdte mondogatni, hogy a szerelő szerint én csináltam valamit rosszul, de mindegy nem fontos, mondjuk jó sokba került ez így, de hagyjuk stb... Egy szóval elkezdett ilyen félmegjegyzeseket tenni, amiből az jött le nekem, hogy engem hibaztat. Így inkább az összes költséget átvallaltam, mert azt éreztem, hogy engem okol. De ez meg nekem esett nagyon rosszul. Így is ki vagyok neki szolgaltatva. Az hogy az ő életszinvonalanak az 50%-at álljam, lényegében az egész fizetésemet elviszi. Hobbira nem költök, ő lovagol, online TRX edzést csinál, síel, biciklizik stb, utazni nem utazok (mondjuk most nem is lehet), de tavaly nyáron is mindig olyan belföldi utakat szerveztem magunknak, aminek a felét én is tudtam fizetni (a legdragabb ilyen 35ezer Ft volt kettőnknek). Ez elég rosszul esik, hogy tudom, hogy az exét külföldre vitte egy hétre, tengerpartra meg minden, fizette a repjegyet, Szigetre vett maguknak bérletet, holott a nő hozzá hasonlóan keresett.

Tudom, hogy nem kellene ilyen anyagiasnak lennem, meg nem is arról van szó, hogy én nem akartam kifizetni, igenis bűntudatom volt és én mindig megfizezem a tartozasaimat, de ennyi idő után jól esett volna, ha legalább egy gesztust tesz.

Mindegy, igazából csak jó volt ezt kiírni magamból.



2021. febr. 2. 21:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Míg Magyarországon éltünk, én tanárként dolgoztam, a férjem pedig programozó volt, de azért ekkora különbség nem volt. Hol keres 2 millió körül?
2021. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

10.

Nem. De a cég külföldi.


11.

Nem programozó. Specko szakember, fejlesztő. Országos szinten kb 3 ilyen szakember van.

2021. febr. 2. 22:18
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nem illetek össze. Te 2 diplomával minimálbért keresel, ő meg extra, átlagon felüli tudással rendelkezik, de mégis egy szaros mosógép javítás is gondot okoz.
2021. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanban nehéz megítélni, de nagyon antipatikus faszi lehet.

Nem azt mondom, hogy élősködnöd kéne rajta vagy ilyesmi, de ez a sztori akkoris gáz. Eleve nem is valószínű, hogy te tetted tönkre a mosógépet.


Na mindegy, én ilyen fukar faszival nem kezdenék, az tuti.

2021. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%

Ajajj... ez ennél csak rosszabb lesz. Ő félrerakja a pénzecskéjét, téged eltűr (ne haragudj), kihasznál, használ, de valószínű, ha talál valakit, úgy röptet...

El fogja érni, hogy teljesen tőle fügj.

Ha tanácsolhatok valamit, kezd el a pénzedet félretenni, már amennyit tudsz, mert nagyon arra megy ki a játék, hogy egy fityinged se maradjon.

2021. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi semmibe se vesz téged. Apró dolgokból lejön az egész ember jelleme. És ez a példa is azt mutatja, hogy ennek a milliomos faxnak te nem érsz meg pár ezer ft-ot se. Még ha a te hibád is volt a mosógép elromlása, ez neki akkor is csak egy kis zsebpénz lett volna. Ha esetleg egyszer nagyon beteg leszel és nem tudsz dolgozni, akkor ő még ennivalót se fog adni neked. Mi párommal mindketten minimálbér alatt keresünk, mégis bármiben kisegítjük egymást még ha az utolsót is kell erre költeni.
2021. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, (tényleg nem), hogy hogy lehet elrontani egy mosógépet. A használati tárgyak elromlanak idővel. Azért a te hibád, mert te nyomtad meg a START gombot?
2021. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
17-es, nálunk nem elrontani lehet, hanem elrenátázni. Legalábbis a férjem így hív mindent, ami elromlik, és én használtam utoljára. És ez az esetek 80 %-ában így történik, különös érzékem van hozzá. De szerencsére a férjem mosolyog rajta, és megszereli, vagy hív szerelőt.
2021. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
18-as, ez tök aranyos, téged szeret a férjed.
2021. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
8%

18.


És hogyan osztjátok el a költségeket ilyenkor? Akié a gép az fizeti vagy valami sajátságos - és tisztességes - stratégia alapján?

2021. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!