Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Idővel mindenképpen szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel mindenképpen szeretnétek összeköltözni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Durván 1,5 éve vagyunk együtt, de nálunk még az a hozáállás, hogy egyenlőre tuti nem költözünk össze. Vagy talán sosem. Igaz percekre lakunk egymástól, azért ez mégis elég furcsa helyzet, mintha nem lenne közös jövőnk, ráadásul az eltelt idő alatt csak 2x aludt nálam,persze szex azért gyakrabban van, de miután együtt voltunk, mindig hazament, még ha nem is volt semmi fontos dolga másnap.
2020. aug. 23. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nekem tini kapcsolat.
2020. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Együttélés nélkül az csak randizgatás meg dedós járogatás számomra. Egy kapcsolatban megvan a maga üteme, előrehaladásokkal. Ha nem halad semerre, be kell fejezni.
2020. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Pedig pedig mindketten betöltöttük a 40-et..
2020. aug. 23. 14:58
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ebből főleg 40-esként, 1,5 év után itt tartani sem összeköltözés, sem normális kapcsolat szerintem nem lesz. Már rég lett volna.
2020. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
18-25 éves koromig voltam az első párommal, 2x ha egymásnál aludtunk... Eszünkbe sem jutott összeköltözni. A következővel sem akartam, csak gyerekünk lett és így lett praktikusabb
2020. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez azért nem olyan egyszerű, mert alapvetően mindkettőnk volt már élettársa, és gyerek is van mindkét oldalon. Ő esetében meg még vele is laknak, én lakom egyedül gyerekeim meg az anyjuknál. Kapcsolatunk alapvetően nagyon jó, még családi szinten is, gyerekeivel is jól kijövök akik persze már nagyok. Csak a mi esetünkben tartunk attól, hogy a mostani jó kapcsolatot esetleg tönkrevághatja az összeköltözés.


De arra lennék kíváncsi, hogy másoknál ez hogy alakult. Ha elkezdtek ismerkedni, akkor mindenképpen cél az összeköltözés?

2020. aug. 23. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi értelme járogatni, randizgatni évekig? Ha valaki komolyan gondolja a kapcsolatot, a másikkal tervezi az életét , akkor összeköltözik a párjával. Ha nem, akkor keresi a kifogásokat.
2020. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Biztos praktikus anyagiak szempontjából, de ha csak ez miatt költöznétek össze, az régen rossz. Nálam szóba sem jöhet az összeköltözés, a pasim persze akarná, de én úgy érzem elromlana ezzel minden. Ki a fene akarna sülve főve együtt lenni akárkivel is, de ti tudjátok. Ebben a korban az a szép, hogy szabad vagy, azt döntesz amit akarsz. Miért adnád ezt fel?
2020. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Kb mi is így vagyunk ezzel, tartunk attól, hogy elromlik a mostani nyugodt kapcsolat. Anyagi oldal annyira nem lényeges, mindkettőnknek van saját otthona amit nem adna el, illetve kialakult életvitele, és így szabadsága, de ez mellett gyakran találkozunk, csavargunk, ilyenkor pedig megosztjuk a költségeket, tehát anyagi oldalról sem húzzuk le egymást.
2020. aug. 23. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem értelek. Néktek így jó, mindketten úgy gondoljátok, hogy nem akartok összeköltözni. Hangsúly azon, hogy egyetértés van köztetek.

Tojd le, hogy más mit mond, mit gondol, vagy hogy szokás. Nem másoknak kell megfelelni, hanem egymásnak.

2020. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!