Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én gondolom rosszul? Összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul? Összeköltöztünk a párommal és fizetni akar nekem. Én beszeretnék szállni a rezsibe, nem engedi.

Figyelt kérdés
Én költöztem hozzá. Van munkám, ennek ellenére adni akar nekem havi szinten pénzt. Azt mondja abból vegyem a reggelinket, vacsorát és a tisztító, egyéb szereket. Rezsit is fizeti. Mondtam neki hogy én is beleszállok, de nem engedi. Nem gonoszul vagy sértve mondtam, nyugodtan, kedvesen.
2020. aug. 13. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hogy nem teszed le a fizudat a kezébe?:DD Nem úgy illik, ha te vagy a nő?:DD
2020. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele megbeszélni, hogy ez nekem (most magamból indulok ki, de gondolom nálad is ugyanez) nagyon kellemetlen. Én is keresek eleget, nem szorulok segítségre, magam is meg tudom venni ezeket.

Lehet hogy ő nagy gesztusnak gondolja, és amúgy az is, de ezzel olyan érzésem támad, mintha én nem lennék képes megállni a saját lábamon és támogatni kellene.


(nem mellesleg nem vagyok *olyan* ősi mesterséget folytató nő sem, hogy fizetni kellene. Sem egy tinilány, aki még zsebpénzt kap.)

2020. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Jajj de szerencsés vagy. Örülj neki és becsüld meg. :)

Másik véglet talán jobb lenne, hogy főzöl, mosol, takaritasz meg még perkálsz is neki? Ne legyünk már a saját ellenségeink mi nők.(gondolom nő vagy) Egyszer meg hasznát vehetitek a te pénzednek is, vagy vehetsz neki alkalom adtán valami nagyobb ajándékot, ha úgy jobban éreznéd magad.

2020. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak túl reagálom. És szokatlan is. 16 éves korom óta a saját pénzemből élek. Még az osztálypénzt is én fizettem 😂
2020. aug. 13. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Nekem sem lenne ez így kényelmes.
2020. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetném mindennek a felét.
2020. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellemetlen lenne. Ilyen helyzettel vita során akár vissza is élhet (pl hálátlan vagy, mert ő eltart stb stb)
2020. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Én vagyok a férfi, nekem alap, hogy én fizetek mindent. Amelyik barátnőm ezt nem fogadja el, az mehet.
2020. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!