Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális dolog vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy sem?

Figyelt kérdés
Hétvégére meg hívott minket az élettársam családja egy hétvégi családi sütögetés re fel a hegyekbe! Na most engem ma informáltak, hogy be kell jönnöm dolgozni azon a napon és nincs vita! A párom meg lazán rávágta, hogy ő ennek ellenére is megy mivel neki nincs meló! Ez így oké? Én melózok ő meg a hegyekbe nélkülem 2 napig?

2020. júl. 7. 12:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kedves egészségedre kérdező, én bele is őrülnék, ha sziámi ikerként kéne együtt léteznem bárkivel. Ahol felnőttem én is mindenhol ezt láttam magam körül, akkor sem értettem, hogy így hogy lehet élni és most sem. De akinek így jó, annak egészségére, de szerencsére nem erőltetheted a párodra a nézeteid és ha menni akar, menni fog.
2020. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok


Hát ha ott tényleg ez a hagyomány vagy hogy mondjam, hogy mindenhova együtt mentek, akkor beszéld meg vele, hogy tartsa magát ehhez vagy nem tudom tényleg, nekem ez furcsa ettől függetlenül. De hát ahány ház annyi szokás :)

2020. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kárpátaljai (técsői), mégis van olyan, hogy elmegy programra nélkülem, és én is mentem már nélküle. Nem vagyunk összenőve, miért ne mennénk? Azzal, hogy összejöttünk, sőt, mi már össze is házasodtunk, nem szűntünk meg egyéneknek lenni.
2020. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Menjen nyugodtan nincs lekötve! Arra akartam kilyukadni, hogy én ebbe a szituba nem mentem volna, de ahogy látom csak ellen kommentek jöttek! Ezek szerint másoknál más a szitu.
2020. júl. 7. 16:42
 25/41 anonim ***** válasza:
50%
én sem tudom magam igazán jól érezni magam a párom nélkül. ha bele is mentem volna, nem lett volna olyan.
2020. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Itt nem egy olyan szimpla sütögetés lesz hanem egy 25 fős családi összejövetel távoli rokonokkal,dédik,pápák stb nem egy laza 5 fős kis sütögetés. Konkrétan olyan rokon is lesz ott aki még csak képen látott, és most lett volna alkalma meg ismerni hogy létezem! Ezért tartottam gáznak hogy elmenjen egyedül mert kb csak magyarázkodni fog egész nap, hogy hol vagyok!
2020. júl. 7. 16:50
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
De ez az ő családja, nem gondolod, hogyha már így összegyűlik a család, akkor pont hogy ott a helye? Veled vagy nèlküled, de illene ott lennie. Elsősorban rá lesznek ott kíváncsiak, nem rád, hiába van aki nem látott. Ők is örülni fognak, hogy ő elment. Azèrt ilyen nagy összejövetelt ritkán lehet összehozni, pont hogy az lenne a gáz, ha kihagyná, csak mert dolgozol.
2020. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd megmondja, hogy szóltak neked, hogy menj be dolgozni és ezért nem tudtál elmenni vele,pont. Ezen nincs mit magyarázkodni. Valószínű, ebben a 25-fős családban is tuti előfordult már ilyen valakivel, nem hinném, hogy ez akkora kuriózumnak számít, hogy valakit berendel a főnök dolgozni és ez miatt akárkinek szarul kellene éreznie magát. Nem mondhatod neki, hogy bocs nem megyek be, mert a páromnak magyarázkodnia kell a családi sütögetésen. Már ahogy leírom tök abszurd a dolog. Felnőtt emberek között ez nem ciki, max megkérdezik, hogy na és hol van a barátnőd? Elmondja a párod, hogy dolgozol sajna aztán ennyi és megértik, majd lesz rá másik alkalom, hogy megismerjenek. Nem kell ezt túlgondolni, neked sem és nekik sem.
2020. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont a leendő új családtagra lesznek kíváncsiak... istenem ezek a kommentek amiket írtok! Nálatok oszt apám jó zajlik a kapcsolatok... se veled se nélküled xD Jössz vagy maradsz engem oszt nem érdekel felfogás! Meg hagy lélegezni 😀 meg ne légy a seggembe... Így van menj csinálj amit akarsz a lényeg, hogy mi egy pár vagyunk, de nem is lényeges
2020. júl. 7. 17:32
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagyunk házasok, 4 gyerekünk van. Imádom a férjem, ő a másik felem, de nem problémázunk sem azon, hogy én elmegyek egyedül színházba, sem azon, hogy ő elmegy a barátaival 2 napra pihenni. Vannak közös programok a gyerekekkel és kettesben is, de ettől még vannak saját dolgaink is. Annál jobb utána hazajönni és elmesélni/hazavárni és meghallgatni, mi történt addig, amíg külön voltunk.
2020. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!