Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális dolog vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy sem?

Figyelt kérdés
Hétvégére meg hívott minket az élettársam családja egy hétvégi családi sütögetés re fel a hegyekbe! Na most engem ma informáltak, hogy be kell jönnöm dolgozni azon a napon és nincs vita! A párom meg lazán rávágta, hogy ő ennek ellenére is megy mivel neki nincs meló! Ez így oké? Én melózok ő meg a hegyekbe nélkülem 2 napig?

2020. júl. 7. 12:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez teljesen normális, nem kell állandóan mindent együtt csinálnotok, hadd legyen egy jó hétvégéje a családjával. Nem ő tehet róla, hogy te végül nem tudsz csatlakozni, nem lenne normális ezért büntetned.
2020. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne oké? Előfordul az ilyen. Ne láss bele rosszat, ahol nincs rossz.
2020. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az a nem normális, ha ezen képes vagy kiakadni.
2020. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki csak szomorú voltam :)
2020. júl. 7. 12:57
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Sőt, olyan is szokott lenni, hogy elküldjük a másikat pihenni, míg az egyikünk egyedül marad a gyerekekkel. Attól, hogy szeretjük egymást, szükség van félévente 1-2 napra egyedül.
2020. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Te nem érsz rá, ő a családjával lesz. Mindneki élvezze a külön hétvégét, te is biztosan találsz elfoglaltságot.
2020. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Mondjuk én így nem tudnék elmenni 2 napra
2020. júl. 7. 12:59
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Én elég beteges dolognak tartom azt, ha valaki képtelen a párja jelenléte nélkül jól érezni magát, általában ez a típus sajnálja a másiktól ugyanezt, mert egyből arra asszociál, hogy akkor őt biztos nem is szeretik.

Én csak örülök annak, ha a férjem jól érzi magát a külön töltött idő alatt, amikor épp messze vagyunk egymástól, ha szeretek valakit, miért kívánnám neki azt, hogy nélkülem szomorú legyen?

2020. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Munka után menj utána.
2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Tépje meg a ruháit, szórjon hamut a fejére, és sírdogalva várja amíg haza érsz? Te mondod le a megbeszélt programot, de még te vagy megsértődve, hogy ő elmenne rá? Az, hogy szerinted ez probléma, na az a nem normális. Szerintem állíts a hiszit fokozaton, mert ezt így hosszú távon nem lesz ember, aki elviselje.

(Van ám pont írásjel is a magyarban, nem csak felkiáltójel meg kérdőjel! Annyira otromba, mikor valaki indokolatlanul azzal akar súlyt adni a mondanivalójának, hogy minden mondat után felkiáltójelet rak!)

2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!