Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális dolog vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy sem?

Figyelt kérdés
Hétvégére meg hívott minket az élettársam családja egy hétvégi családi sütögetés re fel a hegyekbe! Na most engem ma informáltak, hogy be kell jönnöm dolgozni azon a napon és nincs vita! A párom meg lazán rávágta, hogy ő ennek ellenére is megy mivel neki nincs meló! Ez így oké? Én melózok ő meg a hegyekbe nélkülem 2 napig?

2020. júl. 7. 12:43
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam semmit neki csak azt hogy menjen nyugodtan! Csak szomorú lettem mert ez már 3 hete le volt fixálva! És én tuti nem mennék el nélküle így
2020. júl. 7. 13:04
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
4 Persze, mert szar dolog húzni az igát:D
2020. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
2 nap, kb semmi. Én is elmennék, amúgy is szükség van ennyi külön töltött időre.
2020. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Most mièrt hagyná már ki a programot a családjával, ha te eleve dolgozol? Csak üljön otthon?

Nincs ezzel semmi gond, èn magam küldtem volna el, ha esetleg vacillálna, hogy marad.

Inkább a munkahelyed jó szr, hogy így csettintèsre kötelező bemenni a szabadnapodon. Normális esetben megkèrnek, de nem elvárnak. Ha most akkor befizetett utad van, azt is le kellene mondanod? Na mindegy.

2020. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi családi bulira mentünk volna a Balatonhoz hétvégére, de a tanfolyamomat átrakták erre a szombatra, vasárnapra.


Mondtam a páromnak, hogy így mivel ő pénteken amúgy is délben végez, menjen akkor már pénteken munka után, nem kell rám várnia délután 5-ig.


Nálunk ez így normális. De az is normális, hogy ha ő nagyon vár egy koncertet és én valamiért nem tudok elmenni, akkor igenis elküldöm, hogy menjen és érezze magát jól a barátaival.

És ez vica versa.

2020. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
58%
#11: mire fel vagy szomorú, amikor te léptél vissza!?
2020. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
"Csak szomorú lettem mert ez már 3 hete le volt fixálva! És én tuti nem mennék el nélküle így" Na és ugyan miért? Egyik se normális, se az, hogy emiatt annyira szomorú lettél, hogy képes voltál róla kérdést kiírni (az érthető ha csalódik az ember egy elmaradt program miatt, de azért ne essünk túlzásokba, ez csak egy családi sütögetés, nem egy régóta várt nyaralás) se az, hogy te fordított helyzetben nem mennél.
2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy neked leválási problémáid vannak a párodról Kérdező, attól még normális külön lenni pár napot.
2020. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt már olyan, hogy barátom nélkülem ment a haverjaival síelni, pedig már le volt fixálva, hogy én is velük tartok, de sajnos közbejött valami. Mondtam neki, hogy menjen csak nyugodtan, majd este találkozunk, ennyi. Tök normális, hogy csinálunk egymás nélkül is programokat. Ha összeköltözünk, akkor sem lesz ez másképp. Nyilván nem minden hétvégén leszünk külön, de ha szeretne programot csinálni haverokkal,családdal, akkor menjen csak, nem vagyunk összenőve.
2020. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Na nálunk Kárpátalján nem így mennek a dolgok a párkapcsolatokban :) A pár párban pár és párban jár! A programok is párban zajlanak! Nincs ilyen, hogy menjél magadnak a haverokkal :D vagy ahh verjen be a hó jó lesz nélküled is!
2020. júl. 7. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!