Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tudok tenni? Előző kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Előző kérdésemre épül,hogy együtt élek valakivel és hogy birjam ki,míg elköltözik. Késsel jött utanam.

Figyelt kérdés
Lent ült a haz előtt. Mentem ki a kutyával, hogy viszem esti körre. 12 perc se telt el és jött utánam a kihalt faluban, hogy hol vagyok fél órája. Azt mondta ,aggódott. Meg hogy jár itt valaki. Féltékeny, mert mondtam, hogy menjen el. Azt hiszi, hogy van más. Meddig várjak? Míg el nem megy az esze teljesen? Rendőrség elvileg csak ütés esetén tesz valamit.
2020. jún. 30. 23:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kutyát, macskákat, saját bútorokat ez miatt nem hagynék itt. Menjen ő, de nem tudom ,ebben ki segít de sürgősen.
2020. júl. 1. 00:10
 12/20 anonim ***** válasza:
#8-asnak írnám, hogy ha így reagál az ember akkor elfoglalják a lakását. Ha jól értem és te vagy a főbérlő akkor te rajtad áll megy e vagy marad. Egyébként az osztrák rendőrség teljesen más mint a magyar szerintem ha mész dolgozni ugorj be oda mond el mik történnek nem fogják leszarni, ebben biztos vagyok kint van joguk a rendőröknek mérlegelni. Rendőrnek meg általában jobb oldali megy akinek a rend és a közbiztonság fontos és egy ilyen történet után lehet kérdés nélkül beviszik illetve zaklatásért fel tudod jelenteni és még távol tartást is kérhetsz
2020. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt tudom írni, hogy szörnyű amibe vagy, de ha te egyáltalán nem akarsz sehogy kimászni ebből csak vársz a csodára, addig ő egyre durvább lesz...
2020. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én nem akarok költözni és kész. Ő tűnjön el .
2020. júl. 1. 12:19
 15/20 anonim ***** válasza:

De annak utána jártál már, hogy hivatalos úton hogy tudod kitenni? Hiába írod ki a kèrdèseket, hogy ilyen meg olyan, ha igazából semmit se teszel, csak várod a csodát. Hivatalos úton meg kell indítani a kilakoltatását, ès akkor már lehet rendőrt is hívni, ha nem takarodik.

De el kell keserítselek, egy ilyentől akkor se lesz nyugatos, ha kiköltözik. Tudja hol laksz, simán odajárhat zaklatni, figyelni, követni. Attól mèg ugyanúgy mehet utánad kèssel a zsebèben.

2020. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nyugatos-->nyugtod
2020. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem együtt lakva már könnyebben be tudom jelenteni zaklatásért.
2020. júl. 2. 12:10
 18/20 anonim ***** válasza:
Bejelenteni be tudod, de akkor se csinálnak semmit, amíg indokolt nem lesz. Ha rendesen meg akarsz tőle szabadulni, neked kell menned, hiába kellemetlen.
2020. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha zavarna ő téged csak még nem eléggé. Majd fog..
2020. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
szombaton bemegyek és megkérdezem mi a teendő.
2020. júl. 2. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!